Tato nemovitost není dostupná

Luxusní nezařízený byt 3+kk pod Petřínem na Praze 1

Luxusní nezařízený byt 3+kk pod Petřínem na Praze 1 Luxusní nezařízený byt 3+kk pod Petřínem na Praze 1 Luxusní nezařízený byt 3+kk pod Petřínem na Praze 1 Luxusní nezařízený byt 3+kk pod Petřínem na Praze 1 Luxusní nezařízený byt 3+kk pod Petřínem na Praze 1 Luxusní nezařízený byt 3+kk pod Petřínem na Praze 1 Luxusní nezařízený byt 3+kk pod Petřínem na Praze 1 Luxusní nezařízený byt 3+kk pod Petřínem na Praze 1 Luxusní nezařízený byt 3+kk pod Petřínem na Praze 1 Luxusní nezařízený byt 3+kk pod Petřínem na Praze 1 Luxusní nezařízený byt 3+kk pod Petřínem na Praze 1 Luxusní nezařízený byt 3+kk pod Petřínem na Praze 1 Luxusní nezařízený byt 3+kk pod Petřínem na Praze 1 Luxusní nezařízený byt 3+kk pod Petřínem na Praze 1 Luxusní nezařízený byt 3+kk pod Petřínem na Praze 1 Luxusní nezařízený byt 3+kk pod Petřínem na Praze 1

Velice luxusní, částečně zařízený, nově zrekonstruovaný byt s velice hezky zvolenými osvětlovacími prvky, hned pod Petřínem. Byt je v krásném starém zrekonstruovaném domu, dole je recepce. Dům je uzavřen elektronicky ovládanými vraty a další dveře do domu jsou taktéž uzamykatelné. Samozřejmostí je domovní telefon. – V bytě je kuchyňská linka oddělená stěnou od obývací části bytu, malá chodbička odděluje koupelnu a ložnici. V koupelně je vana, toaleta je zvlášť. V bytě jsou taktéž vestavěné skříně. Okna jsou do dvora, velké ticho. Před domem je tramvajová doprava. Fotografie jsou pouze ilustrační (jde o fotografie vedlejšího bytu).

Občanská vybavenost

dopravní spojení tram

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.083003
14.404320
Újezd, Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
21 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky19292
AdresaÚjezd, Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha66 m²
Terasane
Balkónne
Garážne
Sklepne
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter