Tato nemovitost není dostupná

Penzion na samotě u lesa s velkým pozemekem na prodej

Penzion na samotě u lesa s velkým pozemekem na prodej Penzion na samotě u lesa s velkým pozemekem na prodej Penzion na samotě u lesa s velkým pozemekem na prodej Penzion na samotě u lesa s velkým pozemekem na prodej Penzion na samotě u lesa s velkým pozemekem na prodej Penzion na samotě u lesa s velkým pozemekem na prodej Penzion na samotě u lesa s velkým pozemekem na prodej Penzion na samotě u lesa s velkým pozemekem na prodej Penzion na samotě u lesa s velkým pozemekem na prodej Penzion na samotě u lesa s velkým pozemekem na prodej Penzion na samotě u lesa s velkým pozemekem na prodej Penzion na samotě u lesa s velkým pozemekem na prodej Penzion na samotě u lesa s velkým pozemekem na prodej Penzion na samotě u lesa s velkým pozemekem na prodej Penzion na samotě u lesa s velkým pozemekem na prodej Penzion na samotě u lesa s velkým pozemekem na prodej Penzion na samotě u lesa s velkým pozemekem na prodej Penzion na samotě u lesa s velkým pozemekem na prodej Penzion na samotě u lesa s velkým pozemekem na prodej Penzion na samotě u lesa s velkým pozemekem na prodej Penzion na samotě u lesa s velkým pozemekem na prodej Penzion na samotě u lesa s velkým pozemekem na prodej Penzion na samotě u lesa s velkým pozemekem na prodej Penzion na samotě u lesa s velkým pozemekem na prodej Penzion na samotě u lesa s velkým pozemekem na prodej Penzion na samotě u lesa s velkým pozemekem na prodej Penzion na samotě u lesa s velkým pozemekem na prodej Penzion na samotě u lesa s velkým pozemekem na prodej

Nabízíme prodej cihlového domu 9+2 v Olešné u Rakovníka s velkým pozemkem. V minulosti byl provozován jako penzion. Dům stojí samostetně na kraji lesa, v blízkosti nejsou další stavby, kromě nedaleké hájovny. Rodinný dům má užitnou plochu 462m², zastavěná je 421m², plocha pozemku činí 6456m². V domě se nachází pět koupelen, s WC, dům je částečně podsklepen, v domě je elektřina, kanalizace je řešená formou čističky, zdroj vody je příjímán ze studny, vytápění je buď na lehký topný olej nebo dřevem. Rodinný dům se nachází na velmi pěkném místě s možností i komerčního využití.

Kanalizace

jiný typ kanalizace ČOV

Vytápění

ústřední topení lehký topný olej nebo tuha paliva

Voda

jiný zdroj vody STUDNA vydatná
Olešná, Olešná (Okres Rakovník), Czech Republic
Cena
4 990 000 Kč
celková cena
ID nabídky19200
AdresaOlešná, Olešná (Okres Rakovník)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha462 m²
Plocha pozemku6 456 m²
Garážano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter