Tato nemovitost není dostupná

Praha, pěkný byt k pronájmu na Malé Straně, Zborovská ul., atraktivní lokalita, 3+1, 76m²

Praha, pěkný byt k pronájmu na Malé Straně, Zborovská ul., atraktivní lokalita, 3+1, 76m2 Praha, pěkný byt k pronájmu na Malé Straně, Zborovská ul., atraktivní lokalita, 3+1, 76m2 Praha, pěkný byt k pronájmu na Malé Straně, Zborovská ul., atraktivní lokalita, 3+1, 76m2 Praha, pěkný byt k pronájmu na Malé Straně, Zborovská ul., atraktivní lokalita, 3+1, 76m2 Praha, pěkný byt k pronájmu na Malé Straně, Zborovská ul., atraktivní lokalita, 3+1, 76m2 Praha, pěkný byt k pronájmu na Malé Straně, Zborovská ul., atraktivní lokalita, 3+1, 76m2 Praha, pěkný byt k pronájmu na Malé Straně, Zborovská ul., atraktivní lokalita, 3+1, 76m2 Praha, pěkný byt k pronájmu na Malé Straně, Zborovská ul., atraktivní lokalita, 3+1, 76m2 Praha, pěkný byt k pronájmu na Malé Straně, Zborovská ul., atraktivní lokalita, 3+1, 76m2 Praha, pěkný byt k pronájmu na Malé Straně, Zborovská ul., atraktivní lokalita, 3+1, 76m2 Praha, pěkný byt k pronájmu na Malé Straně, Zborovská ul., atraktivní lokalita, 3+1, 76m2

Pěkný a útulný byt v centru Prahy na Malé Straně v ulici Zborovská. Byt je nezařízený, pokoje jsou však velmi příjemné a prosvětlené. Jsou zde dvě patra na spaní a vestavěné skříně. V moderní kuchyni je plynový sporák. V koupelně je k dispozici vana, WC se nachází zvlášť. Byt se vyskytuje ve velmi atraktivní lokalitě, perfektní občanská vybavenost- obchody, restaurace, školy, pošta divadla atd. Výborné dopravní spojení do ostatních částí Prahy. Byt se nachází jen kousek od břehu Vltavy. Příjemnou procházku po okolí lze spojit s návštěvou známých pražských památek jako např. – Sovovy mlýny, Tyršův dům, Hladová zeď, Karlův most, kostely, paláce atd.

Vytápění

ústřední topení ústřední topení
50.079824
14.407159
Zborovská, Praha 5 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
13 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky19184
AdresaZborovská, Praha 5 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha76 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter