Tato nemovitost není dostupná

Krásný rodinný dům 4+kk - částečně zařízený, s terasou a zahradou, na Praze 6 - Dejvice

Krásný rodinný dům 4+kk - částečně zařízený, s terasou a zahradou, na Praze 6 - Dejvice Krásný rodinný dům 4+kk - částečně zařízený, s terasou a zahradou, na Praze 6 - Dejvice Krásný rodinný dům 4+kk - částečně zařízený, s terasou a zahradou, na Praze 6 - Dejvice Krásný rodinný dům 4+kk - částečně zařízený, s terasou a zahradou, na Praze 6 - Dejvice Krásný rodinný dům 4+kk - částečně zařízený, s terasou a zahradou, na Praze 6 - Dejvice Krásný rodinný dům 4+kk - částečně zařízený, s terasou a zahradou, na Praze 6 - Dejvice Krásný rodinný dům 4+kk - částečně zařízený, s terasou a zahradou, na Praze 6 - Dejvice Krásný rodinný dům 4+kk - částečně zařízený, s terasou a zahradou, na Praze 6 - Dejvice Krásný rodinný dům 4+kk - částečně zařízený, s terasou a zahradou, na Praze 6 - Dejvice Krásný rodinný dům 4+kk - částečně zařízený, s terasou a zahradou, na Praze 6 - Dejvice Krásný rodinný dům 4+kk - částečně zařízený, s terasou a zahradou, na Praze 6 - Dejvice Krásný rodinný dům 4+kk - částečně zařízený, s terasou a zahradou, na Praze 6 - Dejvice Krásný rodinný dům 4+kk - částečně zařízený, s terasou a zahradou, na Praze 6 - Dejvice Krásný rodinný dům 4+kk - částečně zařízený, s terasou a zahradou, na Praze 6 - Dejvice Krásný rodinný dům 4+kk - částečně zařízený, s terasou a zahradou, na Praze 6 - Dejvice Krásný rodinný dům 4+kk - částečně zařízený, s terasou a zahradou, na Praze 6 - Dejvice Krásný rodinný dům 4+kk - částečně zařízený, s terasou a zahradou, na Praze 6 - Dejvice Krásný rodinný dům 4+kk - částečně zařízený, s terasou a zahradou, na Praze 6 - Dejvice

Krásný rodinný dům 4+kk, v klidné části na Praze 6 – Dejvice. K domu o velikosti 200 m2 patří terasa (20 m2) a zahrada o celkové rozloze cca 100 m2. Dům je částečně zažízený, vestavěné skříně zůstanou. 3× ložnice, 3× koupelna – každá s wc. Další vybavení – zasíťování, WIFI. Internet pouze přes telefon. Ve dvoře jsou tři parkovací místa. Extra poplatek 2 000 Kč za samozávlahu zahrady, správu zahrady + tepelné čerpadlo na zahradě. Bydlení se nachází ve velmi pěkném a klidném prostředí se zelení a mnoha místy k relaxaci a odpočinku. Díky MHD je dostupnost do centra města (s vynikající občanskou vybaveností) velmi dobrá.

Telekomunikace

telefon
50.111125
14.367247
V Šáreckém údolí, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
40 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 5 000 Kč
ID nabídky19182
AdresaV Šáreckém údolí, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha200 m²
Plocha pozemku250 m²
Terasaano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter