Tato nemovitost není dostupná

Znojmo jedinečná investice. Činžovní dům před rekonstrukcí v centru města, Jižní Morava,

 Znojmo jedinečná investice. Činžovní dům před rekonstrukcí v centru města, Jižní Morava, Znojmo jedinečná investice. Činžovní dům před rekonstrukcí v centru města, Jižní Morava, Znojmo jedinečná investice. Činžovní dům před rekonstrukcí v centru města, Jižní Morava, Znojmo jedinečná investice. Činžovní dům před rekonstrukcí v centru města, Jižní Morava, Znojmo jedinečná investice. Činžovní dům před rekonstrukcí v centru města, Jižní Morava, Znojmo jedinečná investice. Činžovní dům před rekonstrukcí v centru města, Jižní Morava, Znojmo jedinečná investice. Činžovní dům před rekonstrukcí v centru města, Jižní Morava, Znojmo jedinečná investice. Činžovní dům před rekonstrukcí v centru města, Jižní Morava, Znojmo jedinečná investice. Činžovní dům před rekonstrukcí v centru města, Jižní Morava, Znojmo jedinečná investice. Činžovní dům před rekonstrukcí v centru města, Jižní Morava, Znojmo jedinečná investice. Činžovní dům před rekonstrukcí v centru města, Jižní Morava, Znojmo jedinečná investice. Činžovní dům před rekonstrukcí v centru města, Jižní Morava, Znojmo jedinečná investice. Činžovní dům před rekonstrukcí v centru města, Jižní Morava, Znojmo jedinečná investice. Činžovní dům před rekonstrukcí v centru města, Jižní Morava, Znojmo jedinečná investice. Činžovní dům před rekonstrukcí v centru města, Jižní Morava, Znojmo jedinečná investice. Činžovní dům před rekonstrukcí v centru města, Jižní Morava,

Nabízíme k prodeji bytový objekt v samém centru města Znojma. Nemovitost se nachází ve dvorním traktu Čermákovy ulice. Jedná se o dvě klasické cihlové budovy, z nichž jedna je značně poškozena požárem a druhá třípodlažní budova je v dobrém stavu. K nemovitosti jsou vypracovány dva projekty.Rezidence Čermákova – bytový dům se 24 bytovými jednotkami o dispozicích 1+kk až 4+kk s vlastním parkováním ve vnitrobloku. Investiční plán pro druhou budovu je přestavba na rodinný dům či firemní sídlo. Nemovitost je velmi strategicky umístěna v samém centru města. V dosahu veškerá občanská vybavenost a skvělá dostupnost. Cena k jednání.

48.854773
16.054545
Čermákova, Znojmo, Czech Republic
Cena
15 000 000 Kč
celková cena
ID nabídky19174
AdresaČermákova, Znojmo
Budovacihlová
Stavprojekt
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha703 m²
Plocha pozemku11 411 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Petra Skýpalová

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter