Tato nemovitost není dostupná

Lipno nad Vltavou, investiční příležitost, pronájem apartmánu s okamžitým výnosem, krb, sauna, bazén

Lipno nad Vltavou, investiční příležitost, pronájem apartmánu s okamžitým výnosem, krb, sauna, bazén Lipno nad Vltavou, investiční příležitost, pronájem apartmánu s okamžitým výnosem, krb, sauna, bazén Lipno nad Vltavou, investiční příležitost, pronájem apartmánu s okamžitým výnosem, krb, sauna, bazén Lipno nad Vltavou, investiční příležitost, pronájem apartmánu s okamžitým výnosem, krb, sauna, bazén Lipno nad Vltavou, investiční příležitost, pronájem apartmánu s okamžitým výnosem, krb, sauna, bazén Lipno nad Vltavou, investiční příležitost, pronájem apartmánu s okamžitým výnosem, krb, sauna, bazén Lipno nad Vltavou, investiční příležitost, pronájem apartmánu s okamžitým výnosem, krb, sauna, bazén Lipno nad Vltavou, investiční příležitost, pronájem apartmánu s okamžitým výnosem, krb, sauna, bazén Lipno nad Vltavou, investiční příležitost, pronájem apartmánu s okamžitým výnosem, krb, sauna, bazén Lipno nad Vltavou, investiční příležitost, pronájem apartmánu s okamžitým výnosem, krb, sauna, bazén Lipno nad Vltavou, investiční příležitost, pronájem apartmánu s okamžitým výnosem, krb, sauna, bazén Lipno nad Vltavou, investiční příležitost, pronájem apartmánu s okamžitým výnosem, krb, sauna, bazén Lipno nad Vltavou, investiční příležitost, pronájem apartmánu s okamžitým výnosem, krb, sauna, bazén

Investujte peníze do nemovitosti s okamžitým výnosem . Luxusní apartmán na břehu Lipenského jezera určený k celoročnému pronájmu. Výnosy vypláceny kvartálně. Družstevní vlastnictví s možností převodu do OV. Lze financovat hypotékou ze 100%.

Apartmány jsou vybaveny kuchyňskou linkou se všemi spotřebiči, saunou, krbem, LCD televizorem. Plně a nadstandardně zařízené. Každý apartmán je orientovaný na jih a má vlastní terasu. Prohlídky po dohodě jsou možné.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
Lipno nad Vltavou, Lipno nad Vltavou (Okres Český Krumlov), Czech Republic
Cena
4 793 040 Kč
 (€)
189 000 € Měnový kurz: 25,36
ze dne: 21. 2. 2018
 
celková cena
PoplatkyHypotéka možná. Cena vč. nadstandardního vybavení
ID nabídky19081
AdresaLipno nad Vltavou, Lipno nad Vltavou (Okres Český Krumlov)
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvídružstevní
Patro20. patro
Počet pater1
Užitná plocha119 m²
Plocha pozemku0 m²
Balkónano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Kateřina Nová

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter