Tato nemovitost není dostupná

Nádherný a rozlehlý nebytový prostor 339m², Praha-Libeň, Drahobejlova ul., alarm, Internet, metro

Nádherný a rozlehlý nebytový prostor 339m2, Praha-Libeň, Drahobejlova ul., alarm, Internet, metro Nádherný a rozlehlý nebytový prostor 339m2, Praha-Libeň, Drahobejlova ul., alarm, Internet, metro Nádherný a rozlehlý nebytový prostor 339m2, Praha-Libeň, Drahobejlova ul., alarm, Internet, metro Nádherný a rozlehlý nebytový prostor 339m2, Praha-Libeň, Drahobejlova ul., alarm, Internet, metro Nádherný a rozlehlý nebytový prostor 339m2, Praha-Libeň, Drahobejlova ul., alarm, Internet, metro Nádherný a rozlehlý nebytový prostor 339m2, Praha-Libeň, Drahobejlova ul., alarm, Internet, metro Nádherný a rozlehlý nebytový prostor 339m2, Praha-Libeň, Drahobejlova ul., alarm, Internet, metro Nádherný a rozlehlý nebytový prostor 339m2, Praha-Libeň, Drahobejlova ul., alarm, Internet, metro Nádherný a rozlehlý nebytový prostor 339m2, Praha-Libeň, Drahobejlova ul., alarm, Internet, metro Nádherný a rozlehlý nebytový prostor 339m2, Praha-Libeň, Drahobejlova ul., alarm, Internet, metro Nádherný a rozlehlý nebytový prostor 339m2, Praha-Libeň, Drahobejlova ul., alarm, Internet, metro Nádherný a rozlehlý nebytový prostor 339m2, Praha-Libeň, Drahobejlova ul., alarm, Internet, metro Nádherný a rozlehlý nebytový prostor 339m2, Praha-Libeň, Drahobejlova ul., alarm, Internet, metro

Nádherný a rozlehlý nebytový prostor 339m² v Libni, ul. Drahobejlova. Prostor má možnost recepce dle dohody, sociální zařízení, kuchyňský kout, telefon, alarm, pevné Internetové připojení. Podlahy jsou dlažba a koberce, topení ústřední. Nebytový prostor vhodný pro obchod je přímo u stanice metra Českomoravská (200m), stejně jako 200m od sportovního stadionu. Dostupnost k tomuto prostoru je tedy vynikající. Je zde nábytek – vhodné pro obchod, díky rozlehlosti možno také jako autosalon nebo kuchyňské studio.

Telekomunikace

telefon
50.104783
14.486529
Drahobejlova, Praha 9 - Libeň, Czech Republic
Cena
300 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ popl. 60 kč/m2, + energie
ID nabídky19059
AdresaDrahobejlova, Praha 9 - Libeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha339 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter