Tato nemovitost není dostupná

Přenechání provozu "Hospůdky u Mušketýra" v centru Plzně

Přenechání provozu "Hospůdky u Mušketýra" v centru Plzně Přenechání provozu "Hospůdky u Mušketýra" v centru Plzně Přenechání provozu "Hospůdky u Mušketýra" v centru Plzně Přenechání provozu "Hospůdky u Mušketýra" v centru Plzně Přenechání provozu "Hospůdky u Mušketýra" v centru Plzně Přenechání provozu "Hospůdky u Mušketýra" v centru Plzně Přenechání provozu "Hospůdky u Mušketýra" v centru Plzně Přenechání provozu "Hospůdky u Mušketýra" v centru Plzně Přenechání provozu "Hospůdky u Mušketýra" v centru Plzně Přenechání provozu "Hospůdky u Mušketýra" v centru Plzně Přenechání provozu "Hospůdky u Mušketýra" v centru Plzně Přenechání provozu "Hospůdky u Mušketýra" v centru Plzně Přenechání provozu "Hospůdky u Mušketýra" v centru Plzně Přenechání provozu "Hospůdky u Mušketýra" v centru Plzně Přenechání provozu "Hospůdky u Mušketýra" v centru Plzně Přenechání provozu "Hospůdky u Mušketýra" v centru Plzně

Přenechání provozu Hospůdky u Mušketýra v samotném centru města Plzně blízko Americké ulice. V rámci ceny odstupného je zahrnuto kompletní zařízení restaurace. K dispozici je místnost pro přípravu studených jídel, kterou je však možné dodatečně upravit pro plnohodnotný provoz kuchyně. Dále se zde nachází jukebox, nové toalety, k dispozici je sklad a WC pro personál. Hlavní a velmi prostorná místnost je vybavena pro posezení cca. 40 hostů. Odtud je vchod do další místnosti, v níž se nachází bar s posezením. Z hlavní místnosti je vchod do neprůchozího přístěnku, který je možno upravit jako salonek. Výše měsíčního nájmu činí 16.000 Kč + energie.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
49.742604
13.373509
Havlíčkova, Plzeň, Czech Republic
Cena
100 000 Kč
za měsíc
Poplatkyodstupné
ID nabídky19041
AdresaHavlíčkova, Plzeň
Budovasmíšená
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha65 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Kamila Frohlichová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter