Tato nemovitost není dostupná

Praha - Nusle, pěkné kanceláře k pronájmu, ulice Oldřichova, 85m²

Praha - Nusle, pěkné kanceláře k pronájmu, ulice Oldřichova, 85m2 Praha - Nusle, pěkné kanceláře k pronájmu, ulice Oldřichova, 85m2 Praha - Nusle, pěkné kanceláře k pronájmu, ulice Oldřichova, 85m2 Praha - Nusle, pěkné kanceláře k pronájmu, ulice Oldřichova, 85m2 Praha - Nusle, pěkné kanceláře k pronájmu, ulice Oldřichova, 85m2 Praha - Nusle, pěkné kanceláře k pronájmu, ulice Oldřichova, 85m2 Praha - Nusle, pěkné kanceláře k pronájmu, ulice Oldřichova, 85m2 Praha - Nusle, pěkné kanceláře k pronájmu, ulice Oldřichova, 85m2 Praha - Nusle, pěkné kanceláře k pronájmu, ulice Oldřichova, 85m2 Praha - Nusle, pěkné kanceláře k pronájmu, ulice Oldřichova, 85m2 Praha - Nusle, pěkné kanceláře k pronájmu, ulice Oldřichova, 85m2 Praha - Nusle, pěkné kanceláře k pronájmu, ulice Oldřichova, 85m2 Praha - Nusle, pěkné kanceláře k pronájmu, ulice Oldřichova, 85m2

Velmi pěkné reprezentativní kancelářské prostory v Nuslích, Praha 2. Kanceláře se nacházejí v přízemí cihlového domu. Jedná se o 4 samostatné místnosti. Celková užitná plocha činí 85m². Kanceláře nejsou zařízeny. Na podlahách parkety, koberce a dlažba Sociální zázemí. Internet. K dispozici praktický sklep.Výhodná lokalita. Snadná dopravní dostupnost do všech částí Prahy. Zastávka tram jen pár kroků od domu.

50.065793
14.428676
Oldřichova, Praha 2 - Nusle, Czech Republic
Cena
18 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky19027
AdresaOldřichova, Praha 2 - Nusle
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha85 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Radek Kulhánek
makléř - krátkodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter