Tato nemovitost není dostupná

Praha nebytové prostory na pronájem, Vinohrady, Francouzská ulice, kanceláře

Praha nebytové prostory na pronájem, Vinohrady, Francouzská ulice, kanceláře Praha nebytové prostory na pronájem, Vinohrady, Francouzská ulice, kanceláře Praha nebytové prostory na pronájem, Vinohrady, Francouzská ulice, kanceláře Praha nebytové prostory na pronájem, Vinohrady, Francouzská ulice, kanceláře Praha nebytové prostory na pronájem, Vinohrady, Francouzská ulice, kanceláře Praha nebytové prostory na pronájem, Vinohrady, Francouzská ulice, kanceláře Praha nebytové prostory na pronájem, Vinohrady, Francouzská ulice, kanceláře Praha nebytové prostory na pronájem, Vinohrady, Francouzská ulice, kanceláře Praha nebytové prostory na pronájem, Vinohrady, Francouzská ulice, kanceláře Praha nebytové prostory na pronájem, Vinohrady, Francouzská ulice, kanceláře Praha nebytové prostory na pronájem, Vinohrady, Francouzská ulice, kanceláře Praha nebytové prostory na pronájem, Vinohrady, Francouzská ulice, kanceláře

Krásné kancelářské prostory v centru Prahy o rozloze 116 m2 se nachází ve 4. patře cihlové budovy s výtahem. Prostory jsou nezařízené a nachází se zde 4 průchozí i neprůchozí kanceláře, kuchyňka a dvě toalety. PC sítě, na podlahách koberce. Prostory vypadají velice reprezentativně a jsou vhodné pro jakoukoliv kancelářskou činnost. Perfektní lokalita v centru Prahy s kompletní občanskou vybaveností. Vynikající dopravní dostupnost – přímo u stanice metra A Náměstí Míru.

Občanská vybavenost

dopravní spojení metro, tram

Vytápění

ústřední topení plynové etážové
50.074509
14.437841
Francouzská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
29 000 Kč
celková cena
Poplatky+ poplatky
ID nabídky19012
AdresaFrancouzská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro4. patro
Počet pater1
Užitná plocha116 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter