Tato nemovitost není dostupná

Luxusní bydlení v klidné lokalitě v Praze 6

Luxusní bydlení v klidné lokalitě v Praze 6 Luxusní bydlení v klidné lokalitě v Praze 6 Luxusní bydlení v klidné lokalitě v Praze 6 Luxusní bydlení v klidné lokalitě v Praze 6 Luxusní bydlení v klidné lokalitě v Praze 6 Luxusní bydlení v klidné lokalitě v Praze 6 Luxusní bydlení v klidné lokalitě v Praze 6 Luxusní bydlení v klidné lokalitě v Praze 6 Luxusní bydlení v klidné lokalitě v Praze 6 Luxusní bydlení v klidné lokalitě v Praze 6 Luxusní bydlení v klidné lokalitě v Praze 6 Luxusní bydlení v klidné lokalitě v Praze 6 Luxusní bydlení v klidné lokalitě v Praze 6 Luxusní bydlení v klidné lokalitě v Praze 6 Luxusní bydlení v klidné lokalitě v Praze 6 Luxusní bydlení v klidné lokalitě v Praze 6 Luxusní bydlení v klidné lokalitě v Praze 6 Luxusní bydlení v klidné lokalitě v Praze 6 Luxusní bydlení v klidné lokalitě v Praze 6 Luxusní bydlení v klidné lokalitě v Praze 6 Luxusní bydlení v klidné lokalitě v Praze 6 Luxusní bydlení v klidné lokalitě v Praze 6 Luxusní bydlení v klidné lokalitě v Praze 6 Luxusní bydlení v klidné lokalitě v Praze 6 Luxusní bydlení v klidné lokalitě v Praze 6

Velmi luxusní bydlení v klidné vilové čtvrti Břevnova. Jedná se o 4– podlažní vilu s velkou zahradou. V každém podlaží je WC i koupelna. K dispozici jsou i 2 garáže. Dvě plně vybavené kuchyně. Ve všech patrech zabezpečovací zařízení. Ve zvýšeném přízemí a v prvním patře krb. Dvě telefonní linky. Žulové schodiště, v pokojích dubové parkety, v halách, koupelnách a kuchyních je dlažba. V těsné blízkosti se nachází rozsáhlý upravovaný park Landronka, což je velmi příjemné pro rodiny s dětmi či majitele psů. Výhodou pro cizince je rovněž dobrá dostupnost francouzské školy na Smíchově, německého gymnázia a letiště. Vhodné též pro sídlo firem s nárokem na větší a víceúčelové prostory.

Občanská vybavenost

dopravní spojení bus na andel, nebo tram na A

Vytápění

ústřední topení plynové

Telekomunikace

telefon
50.081595
14.370537
Loutkářská, Praha 6, Czech Republic
Cena
112 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky1881
AdresaLoutkářská, Praha 6
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater3
Užitná plocha508 m²
Plocha pozemku400 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano (2 stání)
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter