Tato nemovitost není dostupná

Luxusní vila na Břevnově v klidné lokalitě

Luxusní vila na Břevnově v klidné lokalitě Luxusní vila na Břevnově v klidné lokalitě Luxusní vila na Břevnově v klidné lokalitě Luxusní vila na Břevnově v klidné lokalitě Luxusní vila na Břevnově v klidné lokalitě Luxusní vila na Břevnově v klidné lokalitě Luxusní vila na Břevnově v klidné lokalitě Luxusní vila na Břevnově v klidné lokalitě Luxusní vila na Břevnově v klidné lokalitě Luxusní vila na Břevnově v klidné lokalitě Luxusní vila na Břevnově v klidné lokalitě Luxusní vila na Břevnově v klidné lokalitě Luxusní vila na Břevnově v klidné lokalitě Luxusní vila na Břevnově v klidné lokalitě Luxusní vila na Břevnově v klidné lokalitě Luxusní vila na Břevnově v klidné lokalitě Luxusní vila na Břevnově v klidné lokalitě Luxusní vila na Břevnově v klidné lokalitě Luxusní vila na Břevnově v klidné lokalitě

Velice luxusní nově postavená vila na Praze 6 v Břevnově s velkou zahradou, garáží pro 2 auta. Dům je 4 podlažní, v každém patře koupelna s toaletou, ve zvýšeném přízemí je plně vybavená kuchyně, v suterénu prádelna s technickým zázemím a jedna místnost s koupelnou, malý sklad, využitelný též jako archiv. Schodiště jsou žulová, jinak dubové parkety a dlažba. Z okna vyšších pater krásný výhled. Dopravní spojení do centra je buďto autobusem, který má zastávku kousek nad domem a jezdí na Anděl – metro trasy B, nebo tramvají, jejíž zastávka je 5 minut volné chůze pod domem, která jezdí na Malostranskou a Hradčanskou, metro trasy A. Poblíž domu je taktéž park Ladronka s bývalými viničními usedlostmi Ladronka a Císařka.

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.081482
14.371070
Oddělená, Praha 6, Czech Republic
Cena
80 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky1879
AdresaOddělená, Praha 6
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater3
Užitná plocha316 m²
Plocha pozemku0 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano (2 stání)
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter