Tato nemovitost není dostupná

Ideální 1/2 rodinného domu v překrásné lokalitě Prahy 6 - Hanspaulka

Ideální 1/2 rodinného domu v překrásné lokalitě Prahy 6 - Hanspaulka Ideální 1/2 rodinného domu v překrásné lokalitě Prahy 6 - Hanspaulka Ideální 1/2 rodinného domu v překrásné lokalitě Prahy 6 - Hanspaulka Ideální 1/2 rodinného domu v překrásné lokalitě Prahy 6 - Hanspaulka Ideální 1/2 rodinného domu v překrásné lokalitě Prahy 6 - Hanspaulka Ideální 1/2 rodinného domu v překrásné lokalitě Prahy 6 - Hanspaulka Ideální 1/2 rodinného domu v překrásné lokalitě Prahy 6 - Hanspaulka Ideální 1/2 rodinného domu v překrásné lokalitě Prahy 6 - Hanspaulka Ideální 1/2 rodinného domu v překrásné lokalitě Prahy 6 - Hanspaulka Ideální 1/2 rodinného domu v překrásné lokalitě Prahy 6 - Hanspaulka Ideální 1/2 rodinného domu v překrásné lokalitě Prahy 6 - Hanspaulka Ideální 1/2 rodinného domu v překrásné lokalitě Prahy 6 - Hanspaulka Ideální 1/2 rodinného domu v překrásné lokalitě Prahy 6 - Hanspaulka Ideální 1/2 rodinného domu v překrásné lokalitě Prahy 6 - Hanspaulka Ideální 1/2 rodinného domu v překrásné lokalitě Prahy 6 - Hanspaulka Ideální 1/2 rodinného domu v překrásné lokalitě Prahy 6 - Hanspaulka Ideální 1/2 rodinného domu v překrásné lokalitě Prahy 6 - Hanspaulka

Dovolujeme si Vám nabídnout ideální polovinu RD v překrásné lokalitě Praha – Hanspaulka. V domě jsou dvě bytové jednotky o velikosti 3+kk. V prodeji je jednotka ve zvýšeném přízemí, ke které patří polovina půdy, sklepních prostor a zahrady. Ve sklepních prostorech náležejících k této bytové jednotce je vybudován jeden obytný pokoj, malá koupelna se s prchovým koutem a příprava na menší kuchyňský kout. Hned vedle se nachází větší sklepní prostor – ideální pro vybudování vinotéky a druhý menší pro uskladnění ovoce. Všechna patra jsou propojena společnou chodbou, ze které jsou samostatné přístupy k bytovým jednotkám i jednotlivým polovinám jak sklepních, tak půdních prostor. Půdní prostor, ze kterého je výhled do údolí a Černou horu, je svou dispozicí ideální k vybudování menšího mezonetového bytu. Krásné bydlení pro rodinu hledající prestižní lokalitu, klid, přírodu a soukromí. Pro více informací volejte makléře. Rádi Vás vezmeme na prohlídku této nemovitosti.

50.104849
14.368319
Na pahoubce, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
9 810 000 Kč
celková cena
Poplatkyvč. provize RK a právního servisu
ID nabídky18724
AdresaNa pahoubce, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater3
Užitná plocha158 m²
Plocha pozemku866 m²
Balkónano
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Helena Pavlová

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter