Tato nemovitost není dostupná

Krásný zaříz. byt 1+kk, 46 m² v novostavbě v Holešovicích, garáž, sklep, ul. U Měšťanského pivovaru

Krásný zaříz. byt 1+kk, 46 m2 v novostavbě v Holešovicích, garáž, sklep, ul. U Měšťanského pivovaru Krásný zaříz. byt 1+kk, 46 m2 v novostavbě v Holešovicích, garáž, sklep, ul. U Měšťanského pivovaru Krásný zaříz. byt 1+kk, 46 m2 v novostavbě v Holešovicích, garáž, sklep, ul. U Měšťanského pivovaru Krásný zaříz. byt 1+kk, 46 m2 v novostavbě v Holešovicích, garáž, sklep, ul. U Měšťanského pivovaru Krásný zaříz. byt 1+kk, 46 m2 v novostavbě v Holešovicích, garáž, sklep, ul. U Měšťanského pivovaru Krásný zaříz. byt 1+kk, 46 m2 v novostavbě v Holešovicích, garáž, sklep, ul. U Měšťanského pivovaru Krásný zaříz. byt 1+kk, 46 m2 v novostavbě v Holešovicích, garáž, sklep, ul. U Měšťanského pivovaru Krásný zaříz. byt 1+kk, 46 m2 v novostavbě v Holešovicích, garáž, sklep, ul. U Měšťanského pivovaru Krásný zaříz. byt 1+kk, 46 m2 v novostavbě v Holešovicích, garáž, sklep, ul. U Měšťanského pivovaru Krásný zaříz. byt 1+kk, 46 m2 v novostavbě v Holešovicích, garáž, sklep, ul. U Měšťanského pivovaru Krásný zaříz. byt 1+kk, 46 m2 v novostavbě v Holešovicích, garáž, sklep, ul. U Měšťanského pivovaru

Nabízíme Vám k prodeji velmi pěkný, kompletně zařízený byt v novostavbě v pražských Holešovicích. Plocha bytu je 46 m2. V bytě je kompletně vybavená kuchyň, v koupleně je vana a toaleta. Byt je nadstandardně vybaven a patří k němu také garážové stání a sklep. Blízké okolí nabízí veškerou občanskou vybavenost (obchody, restaurace, divadla, kluby nebo obchody). Vynikající je též dostupnost do centra Prahy.

50.100000
14.450000
U měšťan. pivov., Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
3 060 000 Kč
celková cena
PoplatkyKonečná cena vč. garážového stání, sklepní kóje a vybavení bytu.
ID nabídky18723
AdresaU měšťan. pivov., Praha 7 - Holešovice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha46 m²
Terasane
Balkónne
Lodžiene
Garážano (1 stání)
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Ludmila Mojžíšová

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter