Tato nemovitost není dostupná

Krásný zařízený byt 2+kk v novostavbě na Smíchově s pěknou zahradou a parkováním

Krásný zařízený byt 2+kk v novostavbě na Smíchově s pěknou zahradou a parkováním Krásný zařízený byt 2+kk v novostavbě na Smíchově s pěknou zahradou a parkováním Krásný zařízený byt 2+kk v novostavbě na Smíchově s pěknou zahradou a parkováním Krásný zařízený byt 2+kk v novostavbě na Smíchově s pěknou zahradou a parkováním Krásný zařízený byt 2+kk v novostavbě na Smíchově s pěknou zahradou a parkováním Krásný zařízený byt 2+kk v novostavbě na Smíchově s pěknou zahradou a parkováním Krásný zařízený byt 2+kk v novostavbě na Smíchově s pěknou zahradou a parkováním Krásný zařízený byt 2+kk v novostavbě na Smíchově s pěknou zahradou a parkováním Krásný zařízený byt 2+kk v novostavbě na Smíchově s pěknou zahradou a parkováním Krásný zařízený byt 2+kk v novostavbě na Smíchově s pěknou zahradou a parkováním Krásný zařízený byt 2+kk v novostavbě na Smíchově s pěknou zahradou a parkováním Krásný zařízený byt 2+kk v novostavbě na Smíchově s pěknou zahradou a parkováním Krásný zařízený byt 2+kk v novostavbě na Smíchově s pěknou zahradou a parkováním Krásný zařízený byt 2+kk v novostavbě na Smíchově s pěknou zahradou a parkováním Krásný zařízený byt 2+kk v novostavbě na Smíchově s pěknou zahradou a parkováním Krásný zařízený byt 2+kk v novostavbě na Smíchově s pěknou zahradou a parkováním Krásný zařízený byt 2+kk v novostavbě na Smíchově s pěknou zahradou a parkováním Krásný zařízený byt 2+kk v novostavbě na Smíchově s pěknou zahradou a parkováním Krásný zařízený byt 2+kk v novostavbě na Smíchově s pěknou zahradou a parkováním Krásný zařízený byt 2+kk v novostavbě na Smíchově s pěknou zahradou a parkováním Krásný zařízený byt 2+kk v novostavbě na Smíchově s pěknou zahradou a parkováním Krásný zařízený byt 2+kk v novostavbě na Smíchově s pěknou zahradou a parkováním Krásný zařízený byt 2+kk v novostavbě na Smíchově s pěknou zahradou a parkováním Krásný zařízený byt 2+kk v novostavbě na Smíchově s pěknou zahradou a parkováním

Pronájem bytu 2+kk s terasou a předzahrádkou v klidné lokalitě Prahy 5, v ulici Na Hřebenkách. Byt o užitné ploše 70 m² je situován v přízemí rezidenčního domu. V nabízeném apartmá naleznete vstupní halu, šatnu, obývací prostor spojený s plně zařízeným kuchyňským koutem, volně navazující ložnicovou část, koupelnu a dvě toalety. Pokoje jsou příjemně prosvětleny prosklenou stěnou po obývací a ložnicové částí, z nichž naleznete přístup na terasu s udržovanou předzahrádkou. Pro uložení sezónních věcí lze využít sklepní kóji prakticky situovanou v místě garážového stání, jež je zahrnuto v ceně. Celý areál je 24 hodin hlídán ostrahou a střežen kamerovým systémem. V blízkosti naleznete park Ladronka a Klamovka, výborná dopravní dostupnost do centra je samozřejmostí. Byt lze dle potřeb novému nájemci poskytnou s kompletním vybavením, nebo bez vybavení.

Telekomunikace

telefon
50.075610
14.385461
Na Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
22 550 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 7436 Kč (topení, ostraha, fitness, sauna, bazén, odvoz domovního odpadu, údržba zahrady)
ID nabídky18676
AdresaNa Hřebenkách, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha70 m²
Terasaano (14 m²)
Balkónne
Garážano
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter