Tato nemovitost není dostupná

Velice pěkné, světlé kancelářské prostory k pronájmu 100m², Hloubětín, ulice Konzumní

Velice pěkné, světlé kancelářské prostory k pronájmu 100m2, Hloubětín, ulice Konzumní Velice pěkné, světlé kancelářské prostory k pronájmu 100m2, Hloubětín, ulice Konzumní Velice pěkné, světlé kancelářské prostory k pronájmu 100m2, Hloubětín, ulice Konzumní Velice pěkné, světlé kancelářské prostory k pronájmu 100m2, Hloubětín, ulice Konzumní Velice pěkné, světlé kancelářské prostory k pronájmu 100m2, Hloubětín, ulice Konzumní Velice pěkné, světlé kancelářské prostory k pronájmu 100m2, Hloubětín, ulice Konzumní Velice pěkné, světlé kancelářské prostory k pronájmu 100m2, Hloubětín, ulice Konzumní Velice pěkné, světlé kancelářské prostory k pronájmu 100m2, Hloubětín, ulice Konzumní Velice pěkné, světlé kancelářské prostory k pronájmu 100m2, Hloubětín, ulice Konzumní Velice pěkné, světlé kancelářské prostory k pronájmu 100m2, Hloubětín, ulice Konzumní Velice pěkné, světlé kancelářské prostory k pronájmu 100m2, Hloubětín, ulice Konzumní Velice pěkné, světlé kancelářské prostory k pronájmu 100m2, Hloubětín, ulice Konzumní Velice pěkné, světlé kancelářské prostory k pronájmu 100m2, Hloubětín, ulice Konzumní Velice pěkné, světlé kancelářské prostory k pronájmu 100m2, Hloubětín, ulice Konzumní Velice pěkné, světlé kancelářské prostory k pronájmu 100m2, Hloubětín, ulice Konzumní Velice pěkné, světlé kancelářské prostory k pronájmu 100m2, Hloubětín, ulice Konzumní Velice pěkné, světlé kancelářské prostory k pronájmu 100m2, Hloubětín, ulice Konzumní

Velmi pěkné, prostorné nebytové prostory k pronájmu vhodné jako kanceláře. Jedná se o 3 průchozí místnosti a sociální zázemí. Celková užitná plocha činí 90m². Kanceláře se nacházejí v přízemí cihlového domu. Samostatný vchod. Zavedeny Pc sítě, telefon a internet. Na podlahách koberce a dlažba. K dispozici tresor. Pěkná lokalita. Snadná dopravní dostupnost. Zastávka tram jen pár kroků od domu. Perfektní volba pro umístění Vašich kanceláří.

Telekomunikace

telefon
50.105718
14.530097
Konzumní, Praha 9 - Hloubětín, Czech Republic
Cena
11 800 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky18631
AdresaKonzumní, Praha 9 - Hloubětín
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha100 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter