Tato nemovitost není dostupná

Krásný nový rodinný dům 6+kk (300 m²) s velkou zahradou a garáží. Čtyřkoly - Javorník, okr. Benešov

Krásný nový rodinný dům 6+kk (300 m2) s velkou zahradou a garáží. Čtyřkoly - Javorník, okr. Benešov Krásný nový rodinný dům 6+kk (300 m2) s velkou zahradou a garáží. Čtyřkoly - Javorník, okr. Benešov Krásný nový rodinný dům 6+kk (300 m2) s velkou zahradou a garáží. Čtyřkoly - Javorník, okr. Benešov Krásný nový rodinný dům 6+kk (300 m2) s velkou zahradou a garáží. Čtyřkoly - Javorník, okr. Benešov Krásný nový rodinný dům 6+kk (300 m2) s velkou zahradou a garáží. Čtyřkoly - Javorník, okr. Benešov Krásný nový rodinný dům 6+kk (300 m2) s velkou zahradou a garáží. Čtyřkoly - Javorník, okr. Benešov Krásný nový rodinný dům 6+kk (300 m2) s velkou zahradou a garáží. Čtyřkoly - Javorník, okr. Benešov Krásný nový rodinný dům 6+kk (300 m2) s velkou zahradou a garáží. Čtyřkoly - Javorník, okr. Benešov Krásný nový rodinný dům 6+kk (300 m2) s velkou zahradou a garáží. Čtyřkoly - Javorník, okr. Benešov Krásný nový rodinný dům 6+kk (300 m2) s velkou zahradou a garáží. Čtyřkoly - Javorník, okr. Benešov Krásný nový rodinný dům 6+kk (300 m2) s velkou zahradou a garáží. Čtyřkoly - Javorník, okr. Benešov Krásný nový rodinný dům 6+kk (300 m2) s velkou zahradou a garáží. Čtyřkoly - Javorník, okr. Benešov

Krásný nový rodinný dům 6+kk se nachází ve velmi klidné části obce Čtyřkoly – Javorník v okrese Benešov. Jeho obytná plocha činí 300 m2. Dům má dvě podlaží – v prvním z nich se nachází kuchyně a 3 pokoje, v druhém pak další 3 pokoje. Do domu je zaveden plyn a elektřina, voda je vlastní. Dále je zde podlahové vytápění. V domě jsou 2 koupelny a 4 toalety. K dispozici je pevná linka a připrava na alarm. Kolem domu se rozkládá velmi prostorná zahrada o výměře 1400 m2. Na zahradě je samostatná garáž. Fasáda domu bude dokončena v srpnu. Krásná klidná lokalita. V okolí mnoho lesů se starobylými zříceninami a hradišti, ideální na pěší či cyklistické výlety.

Občanská vybavenost

dopravní spojení vlak 15 minut chůze

Telekomunikace

telefon
Javorník, Čtyřkoly (Okres Benešov), Czech Republic
Cena
24 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 5000 Kč/měsíc
ID nabídky18615
AdresaJavorník, Čtyřkoly (Okres Benešov)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha300 m²
Plocha pozemku0 m²
Balkónano
Garážano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter