Tato nemovitost není dostupná

Luxusní dům, kompletní rekonstrukce s designéry, úžasná lokalita, Praha 6, Břevnov

Luxusní dům, kompletní rekonstrukce s designéry, úžasná lokalita, Praha 6, Břevnov Luxusní dům, kompletní rekonstrukce s designéry, úžasná lokalita, Praha 6, Břevnov Luxusní dům, kompletní rekonstrukce s designéry, úžasná lokalita, Praha 6, Břevnov Luxusní dům, kompletní rekonstrukce s designéry, úžasná lokalita, Praha 6, Břevnov Luxusní dům, kompletní rekonstrukce s designéry, úžasná lokalita, Praha 6, Břevnov Luxusní dům, kompletní rekonstrukce s designéry, úžasná lokalita, Praha 6, Břevnov Luxusní dům, kompletní rekonstrukce s designéry, úžasná lokalita, Praha 6, Břevnov Luxusní dům, kompletní rekonstrukce s designéry, úžasná lokalita, Praha 6, Břevnov Luxusní dům, kompletní rekonstrukce s designéry, úžasná lokalita, Praha 6, Břevnov

Hledáte něco jedinečného? Nemáte chuť se pouštět do rekonstrukce a oceníte jednoduchý minimalistický styl z rukou zkušených designérů a za použití nejluxusnějších materiálů? Pak nepřehlédněte nabídku ojedinělého řadového domu v blízkosti Obory Hvězda a parku Ladronka.

Tento dům v zástavbě řadových domů byl zcela nově postaven. Na jeho rekonstrukci se podílel renomovaný ateliér AI DESIGN. Byl zde kladen důraz na luxus, prostor a hlavně světlost. V suterénu domu je technická místnost a sklep. Dominantu přízemí tvoří otevřený obývací prostor s kuchyňským koutem a prosklenou stěnou vedoucí na zahradu. V prvním patře se nachází 3 ložnice, 2 koupelny a 2 šatny.

V domě je garážové stání a možnost parkování před domem, k domu náleží rozlehlá zahrada na které v současnosti probíhají dokončovací terénní úpravy. V docházkové vzdálenosti je Obora Hvězda a Ladronka, kde je bohatá možnost sportovního využití a relaxace. Pro náročné se smyslem pro design. Rádi Vám poskytneme více informací o dispozici a použitých materiálech.

50.078384
14.329582
Moravanů, Praha 6 - Břevnov, Czech Republic
Cena
30 000 000 Kč
celková cena
Poplatkycena je kompletní vč. provize RK
ID nabídky18484
AdresaMoravanů, Praha 6 - Břevnov
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku593,60 m²
Terasaano
Garážano (23,7)
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jan Kubina

E-mail: jan.kubina@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 774 994 216

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter