Tato nemovitost není dostupná

Luxusní, prosluněný byt 3+kk se dvěma terasami a parkováním v komplexu River Diamond, Praha 8

Luxusní, prosluněný byt 3+kk se dvěma terasami a parkováním v komplexu River Diamond, Praha 8 Luxusní, prosluněný byt 3+kk se dvěma terasami a parkováním v komplexu River Diamond, Praha 8 Luxusní, prosluněný byt 3+kk se dvěma terasami a parkováním v komplexu River Diamond, Praha 8 Luxusní, prosluněný byt 3+kk se dvěma terasami a parkováním v komplexu River Diamond, Praha 8 Luxusní, prosluněný byt 3+kk se dvěma terasami a parkováním v komplexu River Diamond, Praha 8 Luxusní, prosluněný byt 3+kk se dvěma terasami a parkováním v komplexu River Diamond, Praha 8 Luxusní, prosluněný byt 3+kk se dvěma terasami a parkováním v komplexu River Diamond, Praha 8 Luxusní, prosluněný byt 3+kk se dvěma terasami a parkováním v komplexu River Diamond, Praha 8 Luxusní, prosluněný byt 3+kk se dvěma terasami a parkováním v komplexu River Diamond, Praha 8 Luxusní, prosluněný byt 3+kk se dvěma terasami a parkováním v komplexu River Diamond, Praha 8 Luxusní, prosluněný byt 3+kk se dvěma terasami a parkováním v komplexu River Diamond, Praha 8 Luxusní, prosluněný byt 3+kk se dvěma terasami a parkováním v komplexu River Diamond, Praha 8 Luxusní, prosluněný byt 3+kk se dvěma terasami a parkováním v komplexu River Diamond, Praha 8 Luxusní, prosluněný byt 3+kk se dvěma terasami a parkováním v komplexu River Diamond, Praha 8

Překrásný, prostorný, zcela zařízený byt 3+kk (104m²) se dvěma terasami je situován v prestižním komplexu River Diamond. Jedná se o klidnou lokalitu Karlína, u břehu řeky Vltavy. Byt je moderně koncipován. K dispozici je krásná, moderní kuchyňská linka se spotřebiči a dvě koupelny. Plovoucí podlahy. Parkování je zajištěno v přilehlých garážích. Z Karlína se stala svěží čtvrť, kde se dobře žije. V okolí naleznete velké množství parků, restaurací, kaváren a designových obchodů. Perfektní dopravní spojení – pár minut chůze ke stanici metra Křížíkova.

Vytápění

ústřední topení
50.095766
14.453924
Rohanské nábř., Praha 8 - Karlín, Czech Republic
Cena
30 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl. 5000
ID nabídky18473
AdresaRohanské nábř., Praha 8 - Karlín
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha104 m²
Terasaano
Balkónne
Garážano (v ceně, 2 stání)
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter