Tato nemovitost není dostupná

Prodej RD 6+2 na klidné a okrajové části příbramského centra

Prodej RD 6+2 na klidné a okrajové části příbramského centra Prodej RD 6+2 na klidné a okrajové části příbramského centra Prodej RD 6+2 na klidné a okrajové části příbramského centra Prodej RD 6+2 na klidné a okrajové části příbramského centra Prodej RD 6+2 na klidné a okrajové části příbramského centra Prodej RD 6+2 na klidné a okrajové části příbramského centra Prodej RD 6+2 na klidné a okrajové části příbramského centra Prodej RD 6+2 na klidné a okrajové části příbramského centra Prodej RD 6+2 na klidné a okrajové části příbramského centra Prodej RD 6+2 na klidné a okrajové části příbramského centra Prodej RD 6+2 na klidné a okrajové části příbramského centra Prodej RD 6+2 na klidné a okrajové části příbramského centra Prodej RD 6+2 na klidné a okrajové části příbramského centra Prodej RD 6+2 na klidné a okrajové části příbramského centra Prodej RD 6+2 na klidné a okrajové části příbramského centra Prodej RD 6+2 na klidné a okrajové části příbramského centra Prodej RD 6+2 na klidné a okrajové části příbramského centra Prodej RD 6+2 na klidné a okrajové části příbramského centra Prodej RD 6+2 na klidné a okrajové části příbramského centra Prodej RD 6+2 na klidné a okrajové části příbramského centra Prodej RD 6+2 na klidné a okrajové části příbramského centra Prodej RD 6+2 na klidné a okrajové části příbramského centra Prodej RD 6+2 na klidné a okrajové části příbramského centra Prodej RD 6+2 na klidné a okrajové části příbramského centra Prodej RD 6+2 na klidné a okrajové části příbramského centra Prodej RD 6+2 na klidné a okrajové části příbramského centra Prodej RD 6+2 na klidné a okrajové části příbramského centra Prodej RD 6+2 na klidné a okrajové části příbramského centra Prodej RD 6+2 na klidné a okrajové části příbramského centra Prodej RD 6+2 na klidné a okrajové části příbramského centra Prodej RD 6+2 na klidné a okrajové části příbramského centra Prodej RD 6+2 na klidné a okrajové části příbramského centra

Nabízíme prodej rodinného cihlového domu 6+2 v Příbrami. Rodinný dům má užitnou plochu 164m², patří k němu pozemek o rozloze 535m², garáž, zahrada. Rodinný dům má jedno nadzemní podlaží. V přízemí je dispozičně 2+1 a v prvním podlaží je 4+1. Dům je kompletně podsklepen, podlahy jsou plovoucí, koberce. Je zde voda, elektřina, plyn, kanalizace – obecní, vodovod – obecní. Vytápění je řešené formou plynového kotle. Ve spodním patře proběhla rekonstrukce v roce 2005. Dům je částečně zařízen, je zde TV s možností Di-Gi satelitu, internet s možností Wi-Fi a dále možnost připojení pevné linky. Rodinný dům je volný ihned. Je zde klidná lokalita a přesto v blízkosti centra. Doprava MHD cca.5min. chůze, občanská vybavenost skvělá, vše v místě.

Kanalizace

jiný typ kanalizace obecní

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon možnost pevné linky

Voda

jiný zdroj vody obecní
49.690855
14.019734
Mánesova, Příbram, Czech Republic
Cena
5 000 000 Kč
celková cena
Poplatky(cena bez provize RK)
ID nabídky18459
AdresaMánesova, Příbram
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha164 m²
Plocha pozemku535 m²
Garážano
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jiří Zbuzek (pobočka Beroun)

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter