Tato nemovitost není dostupná

Pronájem skvostného a prostorného domu 5+1 v Dobřichovicích

Pronájem skvostného a prostorného domu 5+1 v Dobřichovicích Pronájem skvostného a prostorného domu 5+1 v Dobřichovicích Pronájem skvostného a prostorného domu 5+1 v Dobřichovicích Pronájem skvostného a prostorného domu 5+1 v Dobřichovicích Pronájem skvostného a prostorného domu 5+1 v Dobřichovicích Pronájem skvostného a prostorného domu 5+1 v Dobřichovicích Pronájem skvostného a prostorného domu 5+1 v Dobřichovicích Pronájem skvostného a prostorného domu 5+1 v Dobřichovicích Pronájem skvostného a prostorného domu 5+1 v Dobřichovicích Pronájem skvostného a prostorného domu 5+1 v Dobřichovicích Pronájem skvostného a prostorného domu 5+1 v Dobřichovicích Pronájem skvostného a prostorného domu 5+1 v Dobřichovicích Pronájem skvostného a prostorného domu 5+1 v Dobřichovicích Pronájem skvostného a prostorného domu 5+1 v Dobřichovicích Pronájem skvostného a prostorného domu 5+1 v Dobřichovicích Pronájem skvostného a prostorného domu 5+1 v Dobřichovicích Pronájem skvostného a prostorného domu 5+1 v Dobřichovicích Pronájem skvostného a prostorného domu 5+1 v Dobřichovicích Pronájem skvostného a prostorného domu 5+1 v Dobřichovicích Pronájem skvostného a prostorného domu 5+1 v Dobřichovicích Pronájem skvostného a prostorného domu 5+1 v Dobřichovicích Pronájem skvostného a prostorného domu 5+1 v Dobřichovicích Pronájem skvostného a prostorného domu 5+1 v Dobřichovicích Pronájem skvostného a prostorného domu 5+1 v Dobřichovicích Pronájem skvostného a prostorného domu 5+1 v Dobřichovicích Pronájem skvostného a prostorného domu 5+1 v Dobřichovicích Pronájem skvostného a prostorného domu 5+1 v Dobřichovicích Pronájem skvostného a prostorného domu 5+1 v Dobřichovicích Pronájem skvostného a prostorného domu 5+1 v Dobřichovicích

Nabídka pronájmu rodinného domu 5+1 v Dobřicho­vicích (Praha-Západ). Tento cihlový dům má jedno nadzemní podlaží, s užitnou plochou cca. 160 m2. V domě jsou nová plastová okna, podlahy: je zde dlažba, koberec a lino. Všechny inženýrské sítě jsou plně k dispozice to jest elektřina 220/380, plyn, voda obecní + studna. Dům má kombinovaný kotel na ohřev vody a topení. V domě je možnost zapojení pevné linky a internetu. U domu je sušárna, garáž a sklep s tím, že jsou tyto místnosti krom sklepu průchozí přímo z domu. Kauce u tohoto domu není žádná. Je zde skvěla dostupnost obchodů, restaurací, mhd atd. a přitom v klidné lokalitě. Tento dům je volný od konce července až začátkem srpna s možností zanechání některého vybavení domu. Zaleží na dohodě s majitelem. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Občanská vybavenost

dopravní spojení MHD, cca 30 s. chůze

Kanalizace

jiný typ kanalizace obecní

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody obecní + studna
49.926760
14.273336
5. května, Dobřichovice, Czech Republic
Cena
30 001 Kč
za měsíc
Poplatky( + poplatky a provize RK )
ID nabídky18440
Adresa5. května, Dobřichovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha160 m²
Plocha pozemku700 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jiří Zbuzek (pobočka Beroun)

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter