Tato nemovitost není dostupná

Stavební pozemek 1045 m² na RD - výhled na les - obec Libeř, Praha západ

Stavební pozemek 1045 m2 na RD - výhled na les - obec Libeř, Praha západ Stavební pozemek 1045 m2 na RD - výhled na les - obec Libeř, Praha západ Stavební pozemek 1045 m2 na RD - výhled na les - obec Libeř, Praha západ Stavební pozemek 1045 m2 na RD - výhled na les - obec Libeř, Praha západ Stavební pozemek 1045 m2 na RD - výhled na les - obec Libeř, Praha západ Stavební pozemek 1045 m2 na RD - výhled na les - obec Libeř, Praha západ Stavební pozemek 1045 m2 na RD - výhled na les - obec Libeř, Praha západ Stavební pozemek 1045 m2 na RD - výhled na les - obec Libeř, Praha západ Stavební pozemek 1045 m2 na RD - výhled na les - obec Libeř, Praha západ Stavební pozemek 1045 m2 na RD - výhled na les - obec Libeř, Praha západ Stavební pozemek 1045 m2 na RD - výhled na les - obec Libeř, Praha západ

Společnost Vám nabízí ke koupi velmi pěkný stavební pozemek s výhledem na les v obci Libeř – 6 km od hranice Hl. města Prahy o výměře 1045 m2. Pozemky jsou celkem 3 – další o výměře 1045m² a třetí 1046 m2. Pozemek je mírně svažitého charakteru s příjezdovou komunikací přímo před pozemkem. U pozemku jsou veškeré IS mimo plynu: elektřina, obecní vodovod a kanalizace. Obec Libeř se nachází cca 4 km jižně od Dolních Břežan, v regionu který v současnosti prochází dynamickým rozvojem. Celá tato lokalita je oblíbenou lokalitou, pro ty kdo hledají příjemné životní prostředí a přírodu nedaleko Prahy. Základní občanská vybavenost (škola, školka, obchody, lékař) je v okolních obcích: Dolní Břežany, Jílové u Prahy a v Jesenici. Dobrá dopravní dostupnost, snadné spojení s hlavním městem (vzdálenost na hranici Prahy je 6 km). Hromadná doprava je zajišťována autobusovými linkami pražského integrovaného systému (linka č. 341).

Inženýrské sítě

elektřina
Libeř, Libeř (Okres Praha-západ), Czech Republic
Cena
2 000 Kč
za m²
PoplatkyCena včetně provize, adv. servisu a adv. úschovy
ID nabídky18350
AdresaLibeř, Libeř (Okres Praha-západ)
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku1 045 m²
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Petr Procházka

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter