Tato nemovitost není dostupná

Zajímavý prodej rodinného domu 8+kk v Hudlicích

Zajímavý prodej rodinného domu 8+kk v Hudlicích Zajímavý prodej rodinného domu 8+kk v Hudlicích Zajímavý prodej rodinného domu 8+kk v Hudlicích Zajímavý prodej rodinného domu 8+kk v Hudlicích Zajímavý prodej rodinného domu 8+kk v Hudlicích Zajímavý prodej rodinného domu 8+kk v Hudlicích Zajímavý prodej rodinného domu 8+kk v Hudlicích Zajímavý prodej rodinného domu 8+kk v Hudlicích Zajímavý prodej rodinného domu 8+kk v Hudlicích Zajímavý prodej rodinného domu 8+kk v Hudlicích Zajímavý prodej rodinného domu 8+kk v Hudlicích Zajímavý prodej rodinného domu 8+kk v Hudlicích Zajímavý prodej rodinného domu 8+kk v Hudlicích Zajímavý prodej rodinného domu 8+kk v Hudlicích Zajímavý prodej rodinného domu 8+kk v Hudlicích Zajímavý prodej rodinného domu 8+kk v Hudlicích Zajímavý prodej rodinného domu 8+kk v Hudlicích Zajímavý prodej rodinného domu 8+kk v Hudlicích Zajímavý prodej rodinného domu 8+kk v Hudlicích Zajímavý prodej rodinného domu 8+kk v Hudlicích Zajímavý prodej rodinného domu 8+kk v Hudlicích Zajímavý prodej rodinného domu 8+kk v Hudlicích Zajímavý prodej rodinného domu 8+kk v Hudlicích Zajímavý prodej rodinného domu 8+kk v Hudlicích Zajímavý prodej rodinného domu 8+kk v Hudlicích

Nabízíme prodej rodinného domu 8+kk v obci Hudlice. Rodinný dům se nachází uprostřed obce. Je cihlový dispozičně 8+kk, o užitné ploše 341m², ploše pozemku 815m². Rodinný dům má zahradu, garáž pro pět aut, dvůr. Uvnitř domu je na podlahách dlažba, je zde elektřina, plyn, voda – obecní vodovod, vytápění ústřední plynové, kanalizace – čistička. Rodinný dům je podsklepen, okna jsou dřevěná. V domě chybí drobné úpravy jako jsou např. svítidla. Co se týče občanské vybavenosti v obci je obchod, MHD – dobré spojení přímo do města Beroun. Pro bližší informace nás kontaktujte.

Kanalizace

jiný typ kanalizace čistička

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody obecní vodovod
Hudlice, Hudlice (Okres Beroun), Czech Republic
Cena
10 500 000 Kč
celková cena
Poplatky(cena včetně provize RK)
ID nabídky18265
AdresaHudlice, Hudlice (Okres Beroun)
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater3
Užitná plocha341 m²
Plocha pozemku815 m²
Garážano (pro pět aut)
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter