Tato nemovitost není dostupná

Útulný, zařízený byt 2+kk v Rezidenci Prokopova v klidné lokalitě na Praze 3 - Žižkov

Útulný, zařízený byt 2+kk v Rezidenci Prokopova v klidné lokalitě na Praze 3 - Žižkov Útulný, zařízený byt 2+kk v Rezidenci Prokopova v klidné lokalitě na Praze 3 - Žižkov Útulný, zařízený byt 2+kk v Rezidenci Prokopova v klidné lokalitě na Praze 3 - Žižkov Útulný, zařízený byt 2+kk v Rezidenci Prokopova v klidné lokalitě na Praze 3 - Žižkov Útulný, zařízený byt 2+kk v Rezidenci Prokopova v klidné lokalitě na Praze 3 - Žižkov Útulný, zařízený byt 2+kk v Rezidenci Prokopova v klidné lokalitě na Praze 3 - Žižkov Útulný, zařízený byt 2+kk v Rezidenci Prokopova v klidné lokalitě na Praze 3 - Žižkov Útulný, zařízený byt 2+kk v Rezidenci Prokopova v klidné lokalitě na Praze 3 - Žižkov Útulný, zařízený byt 2+kk v Rezidenci Prokopova v klidné lokalitě na Praze 3 - Žižkov Útulný, zařízený byt 2+kk v Rezidenci Prokopova v klidné lokalitě na Praze 3 - Žižkov Útulný, zařízený byt 2+kk v Rezidenci Prokopova v klidné lokalitě na Praze 3 - Žižkov Útulný, zařízený byt 2+kk v Rezidenci Prokopova v klidné lokalitě na Praze 3 - Žižkov Útulný, zařízený byt 2+kk v Rezidenci Prokopova v klidné lokalitě na Praze 3 - Žižkov Útulný, zařízený byt 2+kk v Rezidenci Prokopova v klidné lokalitě na Praze 3 - Žižkov Útulný, zařízený byt 2+kk v Rezidenci Prokopova v klidné lokalitě na Praze 3 - Žižkov Útulný, zařízený byt 2+kk v Rezidenci Prokopova v klidné lokalitě na Praze 3 - Žižkov Útulný, zařízený byt 2+kk v Rezidenci Prokopova v klidné lokalitě na Praze 3 - Žižkov Útulný, zařízený byt 2+kk v Rezidenci Prokopova v klidné lokalitě na Praze 3 - Žižkov

Útulný, skvěle zařízený byt 2+kk o výměře 44,4 m2 se nachází ve 2. patře cihlového domu v Rezidenci Prokopova, na Praze 3 – Žižkov. Součástí bytu je kuchyňská linka se spotřebiči, obývací pokoj, ložnice a koupelna s vanou. Podlahy jsou plovoucí, v koupelně dlažba. Dům je umístěn v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností do všech částí Prahy.

50.084891
14.455139
Prokopova, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 5000.-
ID nabídky18213
AdresaProkopova, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha44,40 m²
Garážano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter