Tato nemovitost není dostupná

Krásný byt 2+kk (40m²) s luxusním výhledem, v blízkosti přírodního parku Šárka

Krásný byt 2+kk (40m2) s luxusním výhledem, v blízkosti přírodního parku Šárka Krásný byt 2+kk (40m2) s luxusním výhledem, v blízkosti přírodního parku Šárka Krásný byt 2+kk (40m2) s luxusním výhledem, v blízkosti přírodního parku Šárka Krásný byt 2+kk (40m2) s luxusním výhledem, v blízkosti přírodního parku Šárka Krásný byt 2+kk (40m2) s luxusním výhledem, v blízkosti přírodního parku Šárka Krásný byt 2+kk (40m2) s luxusním výhledem, v blízkosti přírodního parku Šárka Krásný byt 2+kk (40m2) s luxusním výhledem, v blízkosti přírodního parku Šárka

Velice hezký prostorný byt s nádherným výhledem na Libocký rybník a část chráněné oblasti Divoká šárka. Byt je v přízemí (pokud vcházíte do bytu z ulice, jinak při z druhé strany domu od parkovacího stání 2.p), ve vybavení je kuchyňská linka s plynovou deskou. V koupelně je toaleta a sprchový kout, jeden menší balkon. Byt je vybaven elektronickou ochranou napojenou na PCO. Parkování je možné na pozemku za domem. Vchod do domu je z obou stran, přičemž při vstupu z ulice se byt nachází v 1. patře a při vstupu z druhés trany domu ve 3. patře. Vedle domu, za silnicí, se nachází obora Hvězda vhodná pro sport a relaxaci s letohrádkem Hvězda, kterýbyl založen v polovině 16. stol. Ferdinandem Tyrolským. Dopravní spojení je auatobusem na konečnou tramvaje Divoká Šárka a odrud na metro Dejvická (trasa A), nebo na druhou stranu autobusem na Nové Butovice (trasa B) – na jaře proběhne rekonstrukce fasády domu.

Telekomunikace

telefon
50.086236
14.332901
Libocká, Praha 6 - Liboc, Czech Republic
Cena
11 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 1 500 poplatky
ID nabídky18193
AdresaLibocká, Praha 6 - Liboc
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha40 m²
Terasane
Balkónano
Sklepne
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter