Tato nemovitost není dostupná

Byt přímo u Grébovky - blíže parku už nemůžete být: nově po rek. 2kk+šatna, 40m²

Byt přímo u Grébovky - blíže parku už nemůžete být: nově po rek. 2kk+šatna, 40m2 Byt přímo u Grébovky - blíže parku už nemůžete být: nově po rek. 2kk+šatna, 40m2 Byt přímo u Grébovky - blíže parku už nemůžete být: nově po rek. 2kk+šatna, 40m2 Byt přímo u Grébovky - blíže parku už nemůžete být: nově po rek. 2kk+šatna, 40m2 Byt přímo u Grébovky - blíže parku už nemůžete být: nově po rek. 2kk+šatna, 40m2 Byt přímo u Grébovky - blíže parku už nemůžete být: nově po rek. 2kk+šatna, 40m2 Byt přímo u Grébovky - blíže parku už nemůžete být: nově po rek. 2kk+šatna, 40m2 Byt přímo u Grébovky - blíže parku už nemůžete být: nově po rek. 2kk+šatna, 40m2 Byt přímo u Grébovky - blíže parku už nemůžete být: nově po rek. 2kk+šatna, 40m2 Byt přímo u Grébovky - blíže parku už nemůžete být: nově po rek. 2kk+šatna, 40m2 Byt přímo u Grébovky - blíže parku už nemůžete být: nově po rek. 2kk+šatna, 40m2 Byt přímo u Grébovky - blíže parku už nemůžete být: nově po rek. 2kk+šatna, 40m2

Hezký slunný byt, 2+kk, 40 m2, po kompletní rekonstrukci – rozvody, repase oken, topení, podlahy, bezpečnostní dveře, kuchyňská linka na míru, nová koupelna, šatna s policemi, velký úložný prostor. Byt je velmi vkusně a prakticky řešen. 4. patro, orientace na jih.

Dům a lokalita: Byt se nachází na rozhraní Vršovic a Vinohrad. Těsně vedle parku Grébovka. Výborná dostupnost do centra – tram ze zestávky Ruská či Nádraží Vršovice. Dům je ve výjimečně výborném stavu – nová střecha, rozvody, kotel, vnitřní prostory s nádherným točitým schodištěm. Dům je bez výtahu, ovšem orientovaný ve svahu, přičemž byt je z horního vchodu přístulný z prvního patra (okna jsou ve výšce 4.patra). Společenství vlastníků je zdravé, ve fondu jsou peníze a plánovaná další údržba (nové vchodové dveře do domu).

Málokdy je k vidění tak dobře zrekonstruovaný byt, ve výborné lokalitě a v domě po kompletní rekonstrukci. Doporučujeme! Pro více informací či pro domluvení prohlídky, volejte makléřku Ivetu Březinovou.

Telekomunikace

telefon
50.069587
14.449097
Košická, Praha 10 - Vršovice, Czech Republic
Cena
3 150 000 Kč
celková cena
Poplatkycena je kompletní včetně servisu RK
ID nabídky18162
AdresaKošická, Praha 10 - Vršovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Počet pater7
Užitná plocha40 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jan Kubina

E-mail: jan.kubina@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 774 994 216

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter