Tato nemovitost není dostupná

Zcela nový fantastický mezonetový byt Vyšehrad, 6+kk s velkou terasou, 2 x garáž

Zcela nový fantastický mezonetový byt Vyšehrad, 6+kk s velkou terasou, 2 x garáž Zcela nový fantastický mezonetový byt Vyšehrad, 6+kk s velkou terasou, 2 x garáž Zcela nový fantastický mezonetový byt Vyšehrad, 6+kk s velkou terasou, 2 x garáž Zcela nový fantastický mezonetový byt Vyšehrad, 6+kk s velkou terasou, 2 x garáž Zcela nový fantastický mezonetový byt Vyšehrad, 6+kk s velkou terasou, 2 x garáž Zcela nový fantastický mezonetový byt Vyšehrad, 6+kk s velkou terasou, 2 x garáž Zcela nový fantastický mezonetový byt Vyšehrad, 6+kk s velkou terasou, 2 x garáž Zcela nový fantastický mezonetový byt Vyšehrad, 6+kk s velkou terasou, 2 x garáž

Zcela nový mezonetový byt 6+kk, 226 m2 + terasa 115,8 m2, 4. a 5. patro s výtahem. Díky velkým oknům a vysokým stropům (3,7 m) jsou byty velmi vzdušné. Vysoký standard použitých materiálů: sanitární vybavení a keramika luxusních značek (Newform, Hansgrohe a Kaldewei), italské dlažby a obklady CasaDolceCasa, dubové podlahy, originální a praktické kuchyně (včetně spotřebičů Siemens). Přípojky k vysokorychlos­tnímu internetu. Možnost klimatizace a podlahového vytápění Unikátní historická budova v blízkosti vltavského nábřeží a Vyšehradu byla postavena v roce 1907 a původně sloužila jako tiskárna a vydavatelství. Elegantní kombinace původních historických prvků (art deco fasáda) a moderní architektury. Reprezentativní vstupní prostory, udržovaná zahrada pro obyvatele domu (680 m2). Dům je velmi dobře zabezpečený (vstup na kartu, kamerový systém a videotelefon, bezpečnostní dveře). Dům sousedí s luxusním hotelem, kde je možné využívat wellness studio, restauraci a bar. Dům je situovaný na Novém Městě nedaleko Vyšehradu a Emauzského kláštera. Okolí nabízí spoustu příležitostí ke sportovním aktivitám (cyklostezky, Yacht club v nedalekém Podolí, atd.) i odpočinku v zeleni.Výborná dopravní dostupnost a kompletní občanská vybavenost (mateřská škola, univerzita, obchody).

Vyšehrad, Praha 2 - Vyšehrad (Okres Hlavní město Praha), Czech Republic
Cena
35 994 428 Kč
celková cena
ID nabídky18159
AdresaVyšehrad, Praha 2 - Vyšehrad (Okres Hlavní město Praha)
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha0 m²
Terasaano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Petra Skýpalová

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter