Tato nemovitost není dostupná

Praha krásný nový mezonet Na Děkance, 5+kk, terasa, parkovací stání

Praha krásný nový mezonet Na Děkance, 5+kk, terasa, parkovací stání Praha krásný nový mezonet Na Děkance, 5+kk, terasa, parkovací stání Praha krásný nový mezonet Na Děkance, 5+kk, terasa, parkovací stání Praha krásný nový mezonet Na Děkance, 5+kk, terasa, parkovací stání Praha krásný nový mezonet Na Děkance, 5+kk, terasa, parkovací stání Praha krásný nový mezonet Na Děkance, 5+kk, terasa, parkovací stání Praha krásný nový mezonet Na Děkance, 5+kk, terasa, parkovací stání Praha krásný nový mezonet Na Děkance, 5+kk, terasa, parkovací stání Praha krásný nový mezonet Na Děkance, 5+kk, terasa, parkovací stání Praha krásný nový mezonet Na Děkance, 5+kk, terasa, parkovací stání Praha krásný nový mezonet Na Děkance, 5+kk, terasa, parkovací stání Praha krásný nový mezonet Na Děkance, 5+kk, terasa, parkovací stání Praha krásný nový mezonet Na Děkance, 5+kk, terasa, parkovací stání Praha krásný nový mezonet Na Děkance, 5+kk, terasa, parkovací stání Praha krásný nový mezonet Na Děkance, 5+kk, terasa, parkovací stání Praha krásný nový mezonet Na Děkance, 5+kk, terasa, parkovací stání

Zcela nový mezonetový byt 5+kk, 144 m2 + terasa 36,2 m2, 4. a 5. patro s výtahem. Díky velkým oknům a vysokým stropům (3,7 m) jsou byty velmi vzdušné. Vysoký standard použitých materiálů: sanitární vybavení a keramika luxusních značek (Newform, Hansgrohe a Kaldewei), italské dlažby a obklady CasaDolceCasa, dubové podlahy, originální a praktické kuchyně (včetně spotřebičů Siemens). Přípojky k vysokorychlos­tnímu internetu. Možnost klimatizace a podlahového vytápění. Unikátní historická budova v blízkosti vltavského nábřeží a Vyšehradu byla postavena v roce 1907 a původně sloužila jako tiskárna a vydavatelství. Elegantní kombinace původních historických prvků (art deco fasáda) a moderní architektury. Reprezentativní vstupní prostory, udržovaná zahrada pro obyvatele domu (680 m2). Dům je velmi dobře zabezpečený (vstup na kartu, kamerový systém a videotelefon, bezpečnostní dveře). Dům sousedí s luxusním hotelem, kde je možné využívat wellness studio, restauraci a bar. Dům je situovaný na Novém Městě nedaleko Vyšehradu a Emauzského kláštera. Okolí nabízí spoustu příležitostí ke sportovním aktivitám (cyklostezky, Yacht club v nedalekém Podolí, atd.) i odpočinku v zeleni.Výborná dopravní dostupnost a kompletní občanská vybavenost (mateřská škola, univerzita, obchody).

50.067735
14.420110
Svobodova, Praha 2 - Vyšehrad, Czech Republic
Cena
21 623 650 Kč
celková cena
ID nabídky18158
AdresaSvobodova, Praha 2 - Vyšehrad
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha180,20 m²
Terasaano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Petra Skýpalová

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter