Tato nemovitost není dostupná

Plně zařízený byt 3+kk s perfektní lokalitou přímo v centru Prahy 1, ve Slovanském domě

Plně zařízený byt 3+kk s perfektní lokalitou přímo v centru Prahy 1, ve Slovanském domě Plně zařízený byt 3+kk s perfektní lokalitou přímo v centru Prahy 1, ve Slovanském domě Plně zařízený byt 3+kk s perfektní lokalitou přímo v centru Prahy 1, ve Slovanském domě Plně zařízený byt 3+kk s perfektní lokalitou přímo v centru Prahy 1, ve Slovanském domě Plně zařízený byt 3+kk s perfektní lokalitou přímo v centru Prahy 1, ve Slovanském domě Plně zařízený byt 3+kk s perfektní lokalitou přímo v centru Prahy 1, ve Slovanském domě Plně zařízený byt 3+kk s perfektní lokalitou přímo v centru Prahy 1, ve Slovanském domě Plně zařízený byt 3+kk s perfektní lokalitou přímo v centru Prahy 1, ve Slovanském domě Plně zařízený byt 3+kk s perfektní lokalitou přímo v centru Prahy 1, ve Slovanském domě Plně zařízený byt 3+kk s perfektní lokalitou přímo v centru Prahy 1, ve Slovanském domě Plně zařízený byt 3+kk s perfektní lokalitou přímo v centru Prahy 1, ve Slovanském domě Plně zařízený byt 3+kk s perfektní lokalitou přímo v centru Prahy 1, ve Slovanském domě Plně zařízený byt 3+kk s perfektní lokalitou přímo v centru Prahy 1, ve Slovanském domě Plně zařízený byt 3+kk s perfektní lokalitou přímo v centru Prahy 1, ve Slovanském domě

Plně zařízený, luxusní byt 3+kk na Praze 1 přímo v srdci Prahy, ve Slovanském domě, s 24 hodinovou službou v recepci. Garážové stání v domě (za poplatek) přímo spojeno výtahem s bytem. Bydlení nad kulturním centrem Slovanský dům, kde je kino, restaurace, kavárna, obchůdky, kadeřnictví – a Ambiente Restaurante Brasileiro nebo unikátní japonský Sushi bar s pohyblivým pásem. Exkluzivní bydlení přímo v centru města – Nové Město. Kultura a historické památky na dosah ruky. 5 minut cesty na Václavské i Staroměstské nám., 2 minuty na stanici metra Můstek a minutu na tramvaj.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.086411
14.427316
Na příkopě, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
43 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ záloha na služby 3,920 Kč + energie
ID nabídky18102
AdresaNa příkopě, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha112 m²
Garážano (za 185 EUR/ měs., 1 stání)
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter