Tato nemovitost není dostupná

Design byt 2kk v kompletně rekonstruovaném činžovním domě na Žižkově mezi parky Parukářka a Vítkov

Design byt 2kk v kompletně rekonstruovaném činžovním domě na Žižkově mezi parky Parukářka a Vítkov Design byt 2kk v kompletně rekonstruovaném činžovním domě na Žižkově mezi parky Parukářka a Vítkov Design byt 2kk v kompletně rekonstruovaném činžovním domě na Žižkově mezi parky Parukářka a Vítkov Design byt 2kk v kompletně rekonstruovaném činžovním domě na Žižkově mezi parky Parukářka a Vítkov Design byt 2kk v kompletně rekonstruovaném činžovním domě na Žižkově mezi parky Parukářka a Vítkov Design byt 2kk v kompletně rekonstruovaném činžovním domě na Žižkově mezi parky Parukářka a Vítkov Design byt 2kk v kompletně rekonstruovaném činžovním domě na Žižkově mezi parky Parukářka a Vítkov Design byt 2kk v kompletně rekonstruovaném činžovním domě na Žižkově mezi parky Parukářka a Vítkov Design byt 2kk v kompletně rekonstruovaném činžovním domě na Žižkově mezi parky Parukářka a Vítkov Design byt 2kk v kompletně rekonstruovaném činžovním domě na Žižkově mezi parky Parukářka a Vítkov Design byt 2kk v kompletně rekonstruovaném činžovním domě na Žižkově mezi parky Parukářka a Vítkov Design byt 2kk v kompletně rekonstruovaném činžovním domě na Žižkově mezi parky Parukářka a Vítkov Design byt 2kk v kompletně rekonstruovaném činžovním domě na Žižkově mezi parky Parukářka a Vítkov Design byt 2kk v kompletně rekonstruovaném činžovním domě na Žižkově mezi parky Parukářka a Vítkov Design byt 2kk v kompletně rekonstruovaném činžovním domě na Žižkově mezi parky Parukářka a Vítkov Design byt 2kk v kompletně rekonstruovaném činžovním domě na Žižkově mezi parky Parukářka a Vítkov Design byt 2kk v kompletně rekonstruovaném činžovním domě na Žižkově mezi parky Parukářka a Vítkov Design byt 2kk v kompletně rekonstruovaném činžovním domě na Žižkově mezi parky Parukářka a Vítkov Design byt 2kk v kompletně rekonstruovaném činžovním domě na Žižkově mezi parky Parukářka a Vítkov Design byt 2kk v kompletně rekonstruovaném činžovním domě na Žižkově mezi parky Parukářka a Vítkov Design byt 2kk v kompletně rekonstruovaném činžovním domě na Žižkově mezi parky Parukářka a Vítkov Design byt 2kk v kompletně rekonstruovaném činžovním domě na Žižkově mezi parky Parukářka a Vítkov Design byt 2kk v kompletně rekonstruovaném činžovním domě na Žižkově mezi parky Parukářka a Vítkov Design byt 2kk v kompletně rekonstruovaném činžovním domě na Žižkově mezi parky Parukářka a Vítkov

Nabízíme k prodeji byty v nově rekonstruovaném činžovním domě u parku Parukářka na pražském Žižkově. Dům pocházející z dvacátých let minulého století se nachází v ulici Žerotínova. Právě prochází kompletní rekonstrukcí, při které se dbá na zachování původní atmosféry domu. Na výběr je celkem 20 bytových jednotek, dispozičně řešené jako 1+kk, 2+kk a 4+kk, plochy bytů od 31m2 – 110m².Všechny byty orientované do dvora mají balkon s výhledem na dvorní zahradu, JZ. Byty orientované do ulice nebudou ošizeny o zeleň neboť dům je z této strany chráněný vzrostlými stromy, SV. V suterénu domu je možné zakoupit velmi zajímavý nebytový prostor. K domu patří společná zahrada přístupná všem obyvatelům. Společná zahrada bude v letních dnech ideálním místem k odpočinku třeba u Barbecue, které bude k dispozici všem obyvatelům domu.

50.087892
14.463316
Žerotínova, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
2 750 000 Kč
celková cena
Poplatkycena bez DPH
ID nabídky18096
AdresaŽerotínova, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha0 m²
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Ludmila Mojžíšová

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter