Tato nemovitost není dostupná

Prodej novostavby rodinného domu 3+1 v obci Otmíče

Prodej novostavby rodinného domu 3+1 v obci Otmíče Prodej novostavby rodinného domu 3+1 v obci Otmíče Prodej novostavby rodinného domu 3+1 v obci Otmíče Prodej novostavby rodinného domu 3+1 v obci Otmíče Prodej novostavby rodinného domu 3+1 v obci Otmíče Prodej novostavby rodinného domu 3+1 v obci Otmíče Prodej novostavby rodinného domu 3+1 v obci Otmíče Prodej novostavby rodinného domu 3+1 v obci Otmíče Prodej novostavby rodinného domu 3+1 v obci Otmíče Prodej novostavby rodinného domu 3+1 v obci Otmíče Prodej novostavby rodinného domu 3+1 v obci Otmíče Prodej novostavby rodinného domu 3+1 v obci Otmíče Prodej novostavby rodinného domu 3+1 v obci Otmíče Prodej novostavby rodinného domu 3+1 v obci Otmíče Prodej novostavby rodinného domu 3+1 v obci Otmíče Prodej novostavby rodinného domu 3+1 v obci Otmíče Prodej novostavby rodinného domu 3+1 v obci Otmíče Prodej novostavby rodinného domu 3+1 v obci Otmíče Prodej novostavby rodinného domu 3+1 v obci Otmíče

Nabízíme prodej novostavby rodinného cihlového domu 3+1 v obci Otmíče. Nedaleko Žebráka. Rodinný dům se nachází ve velmi klidné lokalitě, užitná plocha domu činí 110m², plocha pozemku je 1400m². Dům je podsklepen má čtyři místnosti v nichž je na podlahách dlažba a plovoucí podlaha, dům má jedno nadzemní podlaží s možností vestavby podkroví. V domě je elektřina, plyn, voda – její zdroj je ze studny, žumpa. Vytápění v domě je ústřední plynové. Co se týká občanské vybavenosti v místě domu je obchod. Pro bližší informace nás kontaktujte.

Kanalizace

jiný typ kanalizace žumpa

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody studna
Otmíče, Otmíče (Okres Beroun), Czech Republic
Cena
4 000 000 Kč
celková cena
Poplatky(cena včetně provize a DPH)
ID nabídky18076
AdresaOtmíče, Otmíče (Okres Beroun)
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha110 m²
Plocha pozemku1 400 m²
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter