Pronájem Praha, Luxusní byt 3+1 v centru staré Prahy, Jilská ulice, Staré Město

Pronájem Praha, Luxusní byt 3+1 v centru staré Prahy, Jilská ulice, Staré Město Pronájem Praha, Luxusní byt 3+1 v centru staré Prahy, Jilská ulice, Staré Město Pronájem Praha, Luxusní byt 3+1 v centru staré Prahy, Jilská ulice, Staré Město Pronájem Praha, Luxusní byt 3+1 v centru staré Prahy, Jilská ulice, Staré Město Pronájem Praha, Luxusní byt 3+1 v centru staré Prahy, Jilská ulice, Staré Město Pronájem Praha, Luxusní byt 3+1 v centru staré Prahy, Jilská ulice, Staré Město Pronájem Praha, Luxusní byt 3+1 v centru staré Prahy, Jilská ulice, Staré Město Pronájem Praha, Luxusní byt 3+1 v centru staré Prahy, Jilská ulice, Staré Město Pronájem Praha, Luxusní byt 3+1 v centru staré Prahy, Jilská ulice, Staré Město Pronájem Praha, Luxusní byt 3+1 v centru staré Prahy, Jilská ulice, Staré Město Pronájem Praha, Luxusní byt 3+1 v centru staré Prahy, Jilská ulice, Staré Město Pronájem Praha, Luxusní byt 3+1 v centru staré Prahy, Jilská ulice, Staré Město Pronájem Praha, Luxusní byt 3+1 v centru staré Prahy, Jilská ulice, Staré Město Pronájem Praha, Luxusní byt 3+1 v centru staré Prahy, Jilská ulice, Staré Město Pronájem Praha, Luxusní byt 3+1 v centru staré Prahy, Jilská ulice, Staré Město Pronájem Praha, Luxusní byt 3+1 v centru staré Prahy, Jilská ulice, Staré Město Pronájem Praha, Luxusní byt 3+1 v centru staré Prahy, Jilská ulice, Staré Město Pronájem Praha, Luxusní byt 3+1 v centru staré Prahy, Jilská ulice, Staré Město Pronájem Praha, Luxusní byt 3+1 v centru staré Prahy, Jilská ulice, Staré Město Pronájem Praha, Luxusní byt 3+1 v centru staré Prahy, Jilská ulice, Staré Město Pronájem Praha, Luxusní byt 3+1 v centru staré Prahy, Jilská ulice, Staré Město Pronájem Praha, Luxusní byt 3+1 v centru staré Prahy, Jilská ulice, Staré Město Pronájem Praha, Luxusní byt 3+1 v centru staré Prahy, Jilská ulice, Staré Město

Luxusní, kompletně zrenovovaný byt 3+1 o celkové rozloze 110 m2 se nachází v domě s úžasnou polohou v Jilské ulici, která nabízí výborný poměr mezi žitím přímo v centru Prahy a klidným místem.

Byt se skládá z dvou pokojů, ložnice, kuchyně, koupelny a prostorné terasy a je luxusně zařízený prémiovým vybavením. V pokojích najdeme luxusní sedací soupravy, moderní elektroniku a decentní kombinaci historického a moderního nábytku. Každý pokoj je designovaný do jedné barvy. V kuchyni jsou všechny potřebné spotřebiče včetně lednice, myčky a sporáku. V koupelně najdeme novou toaletu a pračku. Na zdech jsou krásné tapety a na podlahách pak parkety, měkké koberce a dlažba. Výhodou je také nově zřízená terasa do vnitřního dvora, která umožňuje užít si chvíli klidu v rušném centru.

V okolí bytu se nachází Staroměstské náměstí se Staroměstskou radnicí a orlojem, velké množství výborných restaurací (např. restaurace Allegro, která získala Michelinskou hvězdu) a jiné významné památky. Dostupnost je výborná kvůli blízkosti stanice metra a tramvajové zastávky Staroměstské náměstí (5 minut chůze).

Telekomunikace

telefon
50.085703
14.419160
Jilská, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
35 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3900 Kč služby + energie se převádí na nájemníka
ID nabídky18068
AdresaJilská, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha110 m²
Terasaano
Balkónne
Výtahne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter