Tato nemovitost není dostupná

Designové bydlení, výjimečný, luxusně zrekonstruovaný byt 3+kk, 78m², Praha 6, Dědina

Designové bydlení, výjimečný, luxusně zrekonstruovaný byt 3+kk, 78m2, Praha 6, Dědina Designové bydlení, výjimečný, luxusně zrekonstruovaný byt 3+kk, 78m2, Praha 6, Dědina Designové bydlení, výjimečný, luxusně zrekonstruovaný byt 3+kk, 78m2, Praha 6, Dědina Designové bydlení, výjimečný, luxusně zrekonstruovaný byt 3+kk, 78m2, Praha 6, Dědina Designové bydlení, výjimečný, luxusně zrekonstruovaný byt 3+kk, 78m2, Praha 6, Dědina Designové bydlení, výjimečný, luxusně zrekonstruovaný byt 3+kk, 78m2, Praha 6, Dědina Designové bydlení, výjimečný, luxusně zrekonstruovaný byt 3+kk, 78m2, Praha 6, Dědina Designové bydlení, výjimečný, luxusně zrekonstruovaný byt 3+kk, 78m2, Praha 6, Dědina Designové bydlení, výjimečný, luxusně zrekonstruovaný byt 3+kk, 78m2, Praha 6, Dědina Designové bydlení, výjimečný, luxusně zrekonstruovaný byt 3+kk, 78m2, Praha 6, Dědina Designové bydlení, výjimečný, luxusně zrekonstruovaný byt 3+kk, 78m2, Praha 6, Dědina

Unikátní nabídka nádherného bytu 3+kk o velikosti 78m². Byt je po kompletní a velmi kvalitní rekonstrukci. Jedinečný je výhled z obývacího pokoje, který je francouzskými okny propojen se slunnou lodžií, byt tím získává na vzdušnosti a působí velmi luxusním dojmem. Na podlahách jsou dřevěné podlahy, dveře Sapeli, kuchyně Hanák, spotřebiče Miele, plastová okna, vestavěné skříně na míru, dotykové zrcadlo v koupelně, elektrické žaluzie… a další. Nutno vidět, fotky nedokážou zachytit velmi příjemnou a luxusní atmosféru bytu! Pod domem je samostatná garáž, k bytu náleží 2 sklepy a komora na chodbě.

Lokalita a dům: Dům samotný je ve velmi dobrém stavu, je zde nová střecha. Jedná se o řadu několika domů, které působí klidným a bezpečným dojmem. V bezprostřední blízkosti je vilová čtvrť, před domem parčík. V docházkové vzdálenosti je ul. Evropská, stejně tak Zelená míle, kde by během několika let mělo být metro. V blízkosti školka, nákupní centrum Šestka, přírodní rezervace Divoká Šárka, výborná dostupnost na letiště i do centra.

Na byt lze čerpat hypotéku s jejímž vyřízením Vám rádi pomůžeme.

50.090195
14.303226
Šmolíkova, Praha 6 - Ruzyně, Czech Republic
Cena
4 490 000 Kč
celková cena
PoplatkyCena zahrnuje kompletní servis RK
ID nabídky17880
AdresaŠmolíkova, Praha 6 - Ruzyně
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha0 m²
Lodžieano
Garážano
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jan Kubina

E-mail: jan.kubina@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 774 994 216

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter