Tato nemovitost není dostupná

Velice pěkný řadový rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží. Praha 9 - Újezd nad Lesy

Velice pěkný řadový rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží. Praha 9 - Újezd nad Lesy Velice pěkný řadový rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží. Praha 9 - Újezd nad Lesy Velice pěkný řadový rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží. Praha 9 - Újezd nad Lesy Velice pěkný řadový rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží. Praha 9 - Újezd nad Lesy Velice pěkný řadový rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží. Praha 9 - Újezd nad Lesy Velice pěkný řadový rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží. Praha 9 - Újezd nad Lesy Velice pěkný řadový rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží. Praha 9 - Újezd nad Lesy Velice pěkný řadový rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží. Praha 9 - Újezd nad Lesy Velice pěkný řadový rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží. Praha 9 - Újezd nad Lesy Velice pěkný řadový rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží. Praha 9 - Újezd nad Lesy Velice pěkný řadový rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží. Praha 9 - Újezd nad Lesy Velice pěkný řadový rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží. Praha 9 - Újezd nad Lesy Velice pěkný řadový rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží. Praha 9 - Újezd nad Lesy Velice pěkný řadový rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží. Praha 9 - Újezd nad Lesy Velice pěkný řadový rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží. Praha 9 - Újezd nad Lesy Velice pěkný řadový rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží. Praha 9 - Újezd nad Lesy Velice pěkný řadový rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží. Praha 9 - Újezd nad Lesy Velice pěkný řadový rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží. Praha 9 - Újezd nad Lesy Velice pěkný řadový rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží. Praha 9 - Újezd nad Lesy Velice pěkný řadový rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží. Praha 9 - Újezd nad Lesy Velice pěkný řadový rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží. Praha 9 - Újezd nad Lesy Velice pěkný řadový rodinný dům 5+1 se zahradou a garáží. Praha 9 - Újezd nad Lesy

Velmi pěkný řadový rodinný dům 5+1 se nachází v klidné části Újezdu nad Lesy – Praha 9. Celková plocha domu je 160 m2, dále k domu patří zahrada o rozloze 270 m2. Dům je zařízený a má dvě patra. V kompletně vybavené kuchyni nechybí lednice s mrazničkou, sporák, myčka či mikrovlnná trouba. V koupelně je vana, sprchový kout a pračka se sušičkou. Dvě toalety jsou v samostatných místnostech. Věci je možné uložit v komoře (5 m2). K dispozici je připojení k internetu. Parkování je možné v garáži. Dům je chráněn alarmem napojeným na PCO. V lokalitě je velké množství zeleně. Vynikající dopravní spojení do Prahy autem i hromadnou dopravou (zastávka autobusu vzdálena 300 metrů).

Občanská vybavenost

dopravní spojení bus 300 metrů

Vytápění

ústřední topení
50.070599
14.660492
Hořejšího, Praha 9 - Újezd nad Lesy, Czech Republic
Cena
1 Kč
za měsíc
Poplatkycena zatím fiktivní
ID nabídky17866
AdresaHořejšího, Praha 9 - Újezd nad Lesy
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha130 m²
Plocha pozemku0 m²
Terasane
Balkónne
Lodžiene
Garážano (1 stání)
Sklepne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter