Tato nemovitost není dostupná

Stáje pro 6-10 koní vč. výběhu a jízdárny k pronájmu, Zhoř u Mladé Vožice, okr. Tábor

Stáje pro 6-10 koní vč. výběhu a jízdárny k pronájmu, Zhoř u Mladé Vožice, okr. Tábor Stáje pro 6-10 koní vč. výběhu a jízdárny k pronájmu, Zhoř u Mladé Vožice, okr. Tábor Stáje pro 6-10 koní vč. výběhu a jízdárny k pronájmu, Zhoř u Mladé Vožice, okr. Tábor Stáje pro 6-10 koní vč. výběhu a jízdárny k pronájmu, Zhoř u Mladé Vožice, okr. Tábor Stáje pro 6-10 koní vč. výběhu a jízdárny k pronájmu, Zhoř u Mladé Vožice, okr. Tábor Stáje pro 6-10 koní vč. výběhu a jízdárny k pronájmu, Zhoř u Mladé Vožice, okr. Tábor Stáje pro 6-10 koní vč. výběhu a jízdárny k pronájmu, Zhoř u Mladé Vožice, okr. Tábor Stáje pro 6-10 koní vč. výběhu a jízdárny k pronájmu, Zhoř u Mladé Vožice, okr. Tábor Stáje pro 6-10 koní vč. výběhu a jízdárny k pronájmu, Zhoř u Mladé Vožice, okr. Tábor Stáje pro 6-10 koní vč. výběhu a jízdárny k pronájmu, Zhoř u Mladé Vožice, okr. Tábor

Nabízíme k pronájmu 5 samostatných stájí včetně výběhu a jízdárny v obci Zhoř u Mladé Vožice, okres Tábor. Je zde možnost ustájení 6–10 koní. Všechny stáje mají vlastní napáječku. Výběh je oplocený včetně elektrického ohradníku o celkové výměře 2500 m2. Je zde i velká zásoba slámy, kterou je možno použít. Lze využít možnosti hlídání a kompletního postarání o koně. V okolí je krásná příroda plná lesů a luk ideální pro dlouhé vyjížďky. V případě prohlídky kontaktujte Adama Klouda – makléře, který Vám vše vysvětlí a případně Vás vezme na prohlídku nemovitosti. Kontakt na makléře viz níže.

Voda

jiný zdroj vody
Zhoř u Mladé Vožice, Zhoř u Mladé Vožice (Okres Tábor), Czech Republic
Cena
16 000 Kč
za měsíc
Poplatkycena dohodou
ID nabídky17840
AdresaZhoř u Mladé Vožice, Zhoř u Mladé Vožice (Okres Tábor)
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku3 000 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Adam Kloud

E-mail: adam.kloud@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 774 810 645

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter