Tato nemovitost není dostupná

Historický objekt k prodeji v Dobříši, okr. Příbram

Historický objekt k prodeji v Dobříši, okr. Příbram Historický objekt k prodeji v Dobříši, okr. Příbram Historický objekt k prodeji v Dobříši, okr. Příbram Historický objekt k prodeji v Dobříši, okr. Příbram Historický objekt k prodeji v Dobříši, okr. Příbram Historický objekt k prodeji v Dobříši, okr. Příbram Historický objekt k prodeji v Dobříši, okr. Příbram Historický objekt k prodeji v Dobříši, okr. Příbram Historický objekt k prodeji v Dobříši, okr. Příbram Historický objekt k prodeji v Dobříši, okr. Příbram Historický objekt k prodeji v Dobříši, okr. Příbram Historický objekt k prodeji v Dobříši, okr. Příbram Historický objekt k prodeji v Dobříši, okr. Příbram Historický objekt k prodeji v Dobříši, okr. Příbram Historický objekt k prodeji v Dobříši, okr. Příbram Historický objekt k prodeji v Dobříši, okr. Příbram Historický objekt k prodeji v Dobříši, okr. Příbram Historický objekt k prodeji v Dobříši, okr. Příbram Historický objekt k prodeji v Dobříši, okr. Příbram Historický objekt k prodeji v Dobříši, okr. Příbram Historický objekt k prodeji v Dobříši, okr. Příbram Historický objekt k prodeji v Dobříši, okr. Příbram Historický objekt k prodeji v Dobříši, okr. Příbram Historický objekt k prodeji v Dobříši, okr. Příbram Historický objekt k prodeji v Dobříši, okr. Příbram Historický objekt k prodeji v Dobříši, okr. Příbram Historický objekt k prodeji v Dobříši, okr. Příbram Historický objekt k prodeji v Dobříši, okr. Příbram

Nabízíme k prodeji historický cihlový objekt v Dobříši, okr. Příbram. Objekt z roku 1838, původně řešený jako fabrika na výrobu javorového cukru, později předěláno na ubytování pro zaměstnance. Dům je třípodlažní nachází se na kopci nad rybníkem s výhledem na město a okolí na nádherných pozemcích porostlými staletými stromy (duby, kaštany..). V 1NP jsou tři byty a místnosti využívané v minulosti jako sklady uhlí, maštal apod. 2NP je přístupné dvěma schodišti, zde jsou byty tj. cca.17 místností po 40–50m². 3NP tvoří půda pod vysokou mansardovou střechou, od podlahy půdy do hřebene cca. 9m s možností vestavby. užitná plocha činí 2 500m², zastavěná plocha 936m², rozloha pozemku je 2 332m². Budova je napojena na kanalizaci, vodovod, elektřina momentálně odpojena. Objekt je vhodný pro komerční využití a to buď jako penzion, činžovní dům apod. Tento objekt však nepodléhá památkové ochraně. Na celý objekt dále navazuje park o rozloze 15 000m², je možné tedy jednat i o jeho odkoupení. Pro více informací nás kontaktujte.

Dobříš, Dobříš (Okres Příbram), Czech Republic
Cena
8 500 000 Kč
celková cena
Poplatky(cena včetně provize RK)
ID nabídky17748
AdresaDobříš, Dobříš (Okres Příbram)
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater3
Užitná plocha2 500 m²
Plocha pozemku2 332 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter