Tato nemovitost není dostupná

Projekt pro bytový dům vč. zrealizování stavby, na pozemku 233 m², centrum města Teplice, Ústecký kr

Projekt pro bytový dům vč. zrealizování stavby, na pozemku 233 m2, centrum města Teplice, Ústecký kr Projekt pro bytový dům vč. zrealizování stavby, na pozemku 233 m2, centrum města Teplice, Ústecký kr Projekt pro bytový dům vč. zrealizování stavby, na pozemku 233 m2, centrum města Teplice, Ústecký kr Projekt pro bytový dům vč. zrealizování stavby, na pozemku 233 m2, centrum města Teplice, Ústecký kr Projekt pro bytový dům vč. zrealizování stavby, na pozemku 233 m2, centrum města Teplice, Ústecký kr Projekt pro bytový dům vč. zrealizování stavby, na pozemku 233 m2, centrum města Teplice, Ústecký kr

Naše společnost Vám nabízí ke koupi velmi atraktivní projekt s pozemkem pro bytový dům včetně zrealizování celkové stavby. Pozemek se nachází ve velmi atraktivní lázeňské lokalitě centra města Teplice. . Jedná se o jedinečnou příležitost koupě exklusivního projektu bytového domu v této lokalitě, který zde typově chybí. Využití je variabilní: doporučujeme jako klasický činžovní (nájemní) dům, možné jako penzion, hotel atd…. Stavba by měla trvat přibližně jeden rok. Na projekt je schváleno územní rozhodnutí a vydáno stavební povolení. Samotná stavba už byla formálně zahájena, což umožňuje realizaci v otevřeném časovém horizontu.

Dům bude o 6 nadzemních podlaží na pozemku o rozloze 233 m2, bude zde 6 – 10 bytů 2+kk s balkonem (47 + 4 m2) ve I, II, a v IV nadzemní podlaží, jeden byt 3+1 s terasou (88 + 14 m2) v III NP a střešní apartmá s terasou (81 + 18 m2) v V NP. Celková plocha domu je 851 m2 a z toho čistě obytná je 451 m2 u a 60 m2 balkonů a teras. Na pozemku možno zbudovat 4 – 5 parkovacích míst. Budova má projektovanou centrální recepci v přízemí domu. Prodávající nabízí i variantu koupě projektu s pozemkem za 4 900 000,– Kč (včetně DPH) bez realizace stavby.

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Voda

jiný zdroj vody
Teplice, Teplice (Okres Teplice), Czech Republic
Cena
25 000 000 Kč
celková cena
Poplatky+ DPH, včetně provize a kompletních pravních služeb
ID nabídky17714
AdresaTeplice, Teplice (Okres Teplice)
Budovacihlová
Stavprojekt
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater6
Užitná plocha511 m²
Plocha pozemku233 m²
Garážne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Adam Kloud

E-mail: adam.kloud@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 774 810 645

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter