Tato nemovitost není dostupná

Pozemek s projektem a schváleným ÚR a SP pro bytový dům, centrum města Teplice, Ústecký kraj

Pozemek s projektem a schváleným ÚR a SP pro bytový dům, centrum města Teplice, Ústecký kraj Pozemek s projektem a schváleným ÚR a SP pro bytový dům, centrum města Teplice, Ústecký kraj Pozemek s projektem a schváleným ÚR a SP pro bytový dům, centrum města Teplice, Ústecký kraj Pozemek s projektem a schváleným ÚR a SP pro bytový dům, centrum města Teplice, Ústecký kraj Pozemek s projektem a schváleným ÚR a SP pro bytový dům, centrum města Teplice, Ústecký kraj Pozemek s projektem a schváleným ÚR a SP pro bytový dům, centrum města Teplice, Ústecký kraj

Naše společnost Vám nabízí ke koupi stavební pozemek s velmi atraktivním projektem na bytový dům o 6 nadzemních podlažích na pozemku o rozloze 233 m2. Na projekt je schváleno územní rozhodnutí a vydáno stavební povolení. Samotná stavba už byla formálně zahájena, což umožňuje realizaci v otevřeném časovém horizontu. Pozemek se nachází ve velmi atraktivní lázeňské lokalitě centra města Teplice, kde je veškerá občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost. Jedna se o jedinečnou příležitost koupě exklusivního projektu bytového domu v této lokalitě, který typově v lokalitě chybí. Využití je variabilní: doporučujeme jako klasický činžovní (nájemní) dům, možné i jako penzion, hotel atd…. Projekt počítá s 67 % zastavěností pozemku. Samotná budova dle projektu umožňuje zrealizovat 853 m2 plochy celkem a z toho 451 m2 čistě obytné plochy a 60m² balkonů a teras, na této ploše je možno vytvořit 6 – 10 bytu 2+kk s balkony (47 + 4 m2, 1. až 4.NP), jeden byt 3+1 s terasou (88 + 14 m2, 3.NP) a střešní apartmá s terasou (81 + 18 m2) v 5. NP. Některé byty mohou mít vlastní zahradu. Na pozemku možno zbudovat 4 – 5 parkovacích míst. Budova má projektovanou centrální recepci v přízemí domu. Prodávající nabízí i variantu koupě postaveného bytového domu, v tomto případě za cenu 25 000 000,– Kč bez DPH. Předpokládaná doba výstavby je rok. Pro více informaci nás prosím kontaktujte.

Inženýrské sítě

elektřina
plyn

Telekomunikace

telefon
Teplice, Teplice (Okres Teplice), Czech Republic
Cena
4 900 000 Kč
celková cena
Poplatkyvč. provize a kompletních právních služeb
ID nabídky17713
AdresaTeplice, Teplice (Okres Teplice)
Budovasmíšená
Stavprojekt
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku233 m²
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Adam Kloud

E-mail: adam.kloud@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 774 810 645

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter