Tato nemovitost již byla prodána

Prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Chlum, okr.Příbram

Prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Chlum, okr.Příbram Prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Chlum, okr.Příbram Prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Chlum, okr.Příbram Prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Chlum, okr.Příbram Prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Chlum, okr.Příbram Prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Chlum, okr.Příbram Prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Chlum, okr.Příbram Prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Chlum, okr.Příbram Prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Chlum, okr.Příbram Prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Chlum, okr.Příbram Prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Chlum, okr.Příbram Prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Chlum, okr.Příbram Prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Chlum, okr.Příbram Prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Chlum, okr.Příbram Prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Chlum, okr.Příbram Prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Chlum, okr.Příbram Prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Chlum, okr.Příbram Prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Chlum, okr.Příbram Prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Chlum, okr.Příbram Prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Chlum, okr.Příbram Prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Chlum, okr.Příbram

Nabízíme prodej rodinného cihlového domu 6+2 v obci Chlum, Nalžovice, okr. Příbram. Rodinný dům má užitnou plochu 360m², zastavěná plocha činí 120m². Dům stojí na pozemku 962m², což je zahrada kolem domu, na které jsou ještě další budovy, dílna, garáž. Je možné přikoupit ještě přímo navazující ovocný sad o rozloze 926m². Rodinný dům byl postaven roku 1969, je cihlový a má dvě nadzemní podlaží. Rodinný dům je plně podsklepen, patří k němu dvě garáže pro tři auta. Uvnitř domu jsou špaletová okna, podlahy řešené formou prken a osb desek, ve druhém patře jsou podlahy z betonu. Voda je obecní a rodinný dům má svou studnu, septik, elektřina. Veškerá občanská vybavenost v místě tj. obchod, škola (1. stupeň), školka, dvě místní hospůdky, pro rekreaci či chvilky relaxu se přímo nabízí nedaleko vzdálená Slapská přehrada. Pro více informací nás kontaktujte.

Kanalizace

jiný typ kanalizace septik

Vytápění

ústřední topení nenapojeno

Voda

jiný zdroj vody studna
Chlum, Nalžovice (Okres Příbram), Czech Republic
Cena
2 950 000 Kč
celková cena
Poplatky(cena včetně provize RK)
ID nabídky17701
AdresaChlum, Nalžovice (Okres Příbram)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater3
Užitná plocha360 m²
Plocha pozemku962 m²
Garážano (dvě garáže pro tři auta)
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter