Tato nemovitost není dostupná

Luxusní atypický mezonet, ideální pro rodinu, 3+kk, 2x terasa, garáž, P9, Nová harfa, Vysočany

 Luxusní atypický mezonet, ideální pro rodinu, 3+kk, 2x terasa, garáž, P9, Nová harfa, Vysočany Luxusní atypický mezonet, ideální pro rodinu, 3+kk, 2x terasa, garáž, P9, Nová harfa, Vysočany Luxusní atypický mezonet, ideální pro rodinu, 3+kk, 2x terasa, garáž, P9, Nová harfa, Vysočany Luxusní atypický mezonet, ideální pro rodinu, 3+kk, 2x terasa, garáž, P9, Nová harfa, Vysočany Luxusní atypický mezonet, ideální pro rodinu, 3+kk, 2x terasa, garáž, P9, Nová harfa, Vysočany Luxusní atypický mezonet, ideální pro rodinu, 3+kk, 2x terasa, garáž, P9, Nová harfa, Vysočany Luxusní atypický mezonet, ideální pro rodinu, 3+kk, 2x terasa, garáž, P9, Nová harfa, Vysočany Luxusní atypický mezonet, ideální pro rodinu, 3+kk, 2x terasa, garáž, P9, Nová harfa, Vysočany Luxusní atypický mezonet, ideální pro rodinu, 3+kk, 2x terasa, garáž, P9, Nová harfa, Vysočany Luxusní atypický mezonet, ideální pro rodinu, 3+kk, 2x terasa, garáž, P9, Nová harfa, Vysočany Luxusní atypický mezonet, ideální pro rodinu, 3+kk, 2x terasa, garáž, P9, Nová harfa, Vysočany Luxusní atypický mezonet, ideální pro rodinu, 3+kk, 2x terasa, garáž, P9, Nová harfa, Vysočany Luxusní atypický mezonet, ideální pro rodinu, 3+kk, 2x terasa, garáž, P9, Nová harfa, Vysočany Luxusní atypický mezonet, ideální pro rodinu, 3+kk, 2x terasa, garáž, P9, Nová harfa, Vysočany Luxusní atypický mezonet, ideální pro rodinu, 3+kk, 2x terasa, garáž, P9, Nová harfa, Vysočany

Dovolujeme si představit zcela unikátně řešený nový byt, který naprosto splňuje veškeré požadavky komfortního bydlení. Výhodou bytu jsou velké ložnice, kuchyňskou linku lemuje okno s nádherným výhledem, terasy jsou orientovány na sever a jih a nabízí krásné futuristické výhledy. Byt, který se nachází v sedmém a osmém patře má rozlohu 153,72. V první úrovni se nachází prostorná hala, ložnice, koupelna se sprchovým koutem, rozlehlý obývací pokoj s terasou a kuchyňským koutem. Velmi příjemné a bezbečné schodiště do horní části bytu. Ve druhém patře pak galerie s terasou orientovanou na sever, druhá koupelna s vanou a ložnice. Na podlahách plovoucí podlahy a dlažba. Na oknach žaluzie. V bytě je klimatizace. Přípojky k televizi, telefonu a internetu k dispozici v každé místnosti. V místě veškerá občanská vybavenost. Výborná dostupnost do centra města – metro, tram. Vřele doporučujeme.

50.103209
14.501008
Na Harfě, Praha 9 - Vysočany, Czech Republic
Cena
6 300 000 Kč
celková cena
ID nabídky17690
AdresaNa Harfě, Praha 9 - Vysočany
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro7. patro
Počet pater8
Užitná plocha153,72 m²
Terasaano
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Petra Skýpalová

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter