Tato nemovitost není dostupná

Prostorné kancelářské prostory k pronájmu (85m²) blízko Náměstí Míru, na Vinohradech

Prostorné kancelářské prostory k pronájmu (85m2) blízko Náměstí Míru, na Vinohradech Prostorné kancelářské prostory k pronájmu (85m2) blízko Náměstí Míru, na Vinohradech Prostorné kancelářské prostory k pronájmu (85m2) blízko Náměstí Míru, na Vinohradech Prostorné kancelářské prostory k pronájmu (85m2) blízko Náměstí Míru, na Vinohradech Prostorné kancelářské prostory k pronájmu (85m2) blízko Náměstí Míru, na Vinohradech Prostorné kancelářské prostory k pronájmu (85m2) blízko Náměstí Míru, na Vinohradech Prostorné kancelářské prostory k pronájmu (85m2) blízko Náměstí Míru, na Vinohradech Prostorné kancelářské prostory k pronájmu (85m2) blízko Náměstí Míru, na Vinohradech Prostorné kancelářské prostory k pronájmu (85m2) blízko Náměstí Míru, na Vinohradech Prostorné kancelářské prostory k pronájmu (85m2) blízko Náměstí Míru, na Vinohradech

Pronájem kancelářskch prostor o velikosti 85m², v ulici Blanická, Praha 2 – Vinohrady.Tyto prostory se nacházejí ve dvoře domu a jsou zde 3 kancelářské místnosti. Je zde zavedena telefonní linka a internet. Prostory jsou nezařízené, je zde sociální zařízení (sprchový kout a WC). Na podlaze dlažba a koberec. Vynikající lokalita s velmi dobrou dopravní dostupností – stanice metra Náměstí Míru je vzdálená 3 min., 10 min. pěšky na Václavské nám.

Telekomunikace

telefon
50.074619
14.439285
Blanická, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
16 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 2000
ID nabídky17677
AdresaBlanická, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha85 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter