Tato nemovitost již byla pronajata

Luxusní samostatný RD na Praze Západ

Luxusní samostatný RD na Praze Západ Luxusní samostatný RD na Praze Západ Luxusní samostatný RD na Praze Západ Luxusní samostatný RD na Praze Západ Luxusní samostatný RD na Praze Západ Luxusní samostatný RD na Praze Západ Luxusní samostatný RD na Praze Západ Luxusní samostatný RD na Praze Západ Luxusní samostatný RD na Praze Západ Luxusní samostatný RD na Praze Západ Luxusní samostatný RD na Praze Západ Luxusní samostatný RD na Praze Západ Luxusní samostatný RD na Praze Západ Luxusní samostatný RD na Praze Západ Luxusní samostatný RD na Praze Západ Luxusní samostatný RD na Praze Západ Luxusní samostatný RD na Praze Západ Luxusní samostatný RD na Praze Západ

Velice pěkný luxusní dům v obci Ořech v okrese Praha Západ. Dům je jednopatrový, ve spodní části je kuchyně s jídelním koutem, veliká hala s krbem a jeden pokoj využitelný také jako pracovna, koupelna a toaleta. Z haly je vstup na zahradu, kde je příprava na bazén. Zahrada se nyní upravuje. Ve druhém patře, kam vedou dřevěné schody je veliká ložnice s balkonem, z něhož je výhled na lesík a pole. Na levé i na pravé straně ložnice, se samostatným vchodem z chodby jsou naprosto totožné pokoje se šatnou a naproti ložnici je koupelna s toaletou. V celém domě je bezpečnostní zařízení s možností odděleného nastavení a s možností napojení kamerového systému. Zároveň je v celém domě rozvedená počítačová síť, při čemž je počítáno i s místností pro umístění serveru. K domu patří oddělená dvougaráž a za domem je pověrně veliká zahrada. Dům stojí na naprosto klidném místě. Doprava do centra je buďto autobusem z Ořechu, nebo autem nejlépe na Luka asi za 10 minut.

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.013419
14.292914
K Ovčínu, Ořech, Czech Republic
Cena
40 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky1767
AdresaK Ovčínu, Ořech
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha287 m²
Plocha pozemku0 m²
Terasane
Balkónano
Garážano (2 stání)
Sklepne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Miroslav Slávik

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter