Tato nemovitost není dostupná

Atypický klidný půdní byt s terasou s výhledem na Petřín, internet, Praha 6, Břevnov

Atypický klidný půdní byt s terasou s výhledem na Petřín, internet, Praha 6, Břevnov Atypický klidný půdní byt s terasou s výhledem na Petřín, internet, Praha 6, Břevnov Atypický klidný půdní byt s terasou s výhledem na Petřín, internet, Praha 6, Břevnov Atypický klidný půdní byt s terasou s výhledem na Petřín, internet, Praha 6, Břevnov Atypický klidný půdní byt s terasou s výhledem na Petřín, internet, Praha 6, Břevnov Atypický klidný půdní byt s terasou s výhledem na Petřín, internet, Praha 6, Břevnov Atypický klidný půdní byt s terasou s výhledem na Petřín, internet, Praha 6, Břevnov Atypický klidný půdní byt s terasou s výhledem na Petřín, internet, Praha 6, Břevnov Atypický klidný půdní byt s terasou s výhledem na Petřín, internet, Praha 6, Břevnov Atypický klidný půdní byt s terasou s výhledem na Petřín, internet, Praha 6, Břevnov

Atypický půdní byt s terasou s krásným výhledem na Petřín a klidnou část Břevnova. Byt je velice klidný, situován ve 4. patře cihlové budovy bez výtahu. Zastávka tram č. 22 a noční 57 je cca 3 min od budovy. Internet je možný. Byt je vybavený pračkou. Kuchyňská linka je vybavena lednicí a sporákem. Pokoje jsou neprůchozí. Koupelna má sprchový kout. Po dohodě možné dovybavit. Velice klidná část Břevnova, byt má jedinečnou atmosféru, dostupnost s centrem je jednoduchá, 3 min pěšky na hlavní třídu Bělohorská – BILLA a další specializované obchody. Majitelka je velice flexibilní, hrdě doporučujeme.

50.083174
14.374351
Šlikova, Praha 6 - Břevnov, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ záloha za elektřina
ID nabídky17640
AdresaŠlikova, Praha 6 - Břevnov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha42 m²
Terasaano
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter