Tato nemovitost není dostupná

Krásné nebytové prostory vyhrazené výlučně pro kavárnu a klub se snack barem a kuchyní - P7, Letná

Krásné nebytové prostory vyhrazené výlučně pro kavárnu a klub se snack barem a kuchyní - P7, Letná Krásné nebytové prostory vyhrazené výlučně pro kavárnu a klub se snack barem a kuchyní - P7, Letná Krásné nebytové prostory vyhrazené výlučně pro kavárnu a klub se snack barem a kuchyní - P7, Letná Krásné nebytové prostory vyhrazené výlučně pro kavárnu a klub se snack barem a kuchyní - P7, Letná Krásné nebytové prostory vyhrazené výlučně pro kavárnu a klub se snack barem a kuchyní - P7, Letná Krásné nebytové prostory vyhrazené výlučně pro kavárnu a klub se snack barem a kuchyní - P7, Letná Krásné nebytové prostory vyhrazené výlučně pro kavárnu a klub se snack barem a kuchyní - P7, Letná Krásné nebytové prostory vyhrazené výlučně pro kavárnu a klub se snack barem a kuchyní - P7, Letná Krásné nebytové prostory vyhrazené výlučně pro kavárnu a klub se snack barem a kuchyní - P7, Letná Krásné nebytové prostory vyhrazené výlučně pro kavárnu a klub se snack barem a kuchyní - P7, Letná Krásné nebytové prostory vyhrazené výlučně pro kavárnu a klub se snack barem a kuchyní - P7, Letná Krásné nebytové prostory vyhrazené výlučně pro kavárnu a klub se snack barem a kuchyní - P7, Letná Krásné nebytové prostory vyhrazené výlučně pro kavárnu a klub se snack barem a kuchyní - P7, Letná Krásné nebytové prostory vyhrazené výlučně pro kavárnu a klub se snack barem a kuchyní - P7, Letná

Krásné nebytové prostory vyhrazené výlučně pro provozování kavárny a klubu se snack barem a minutkovou kuchyní. Dle projektové dokumentace a kolaudace možnost otevírací doby od 11h až do 23h. Prostor o velikosti 139m² je plně vybaven, součástí je též vzduchotechnika, plynový kotel a topná tělesa, 2× stropní pračka vzduchu, 2× nerezový pult v baru – 1× s ohřevem vody, nerez.pult v kuchyni. V přízemí je kuchyně, bar, snack bar, sklad, WC, v suterenu kancelář, sklad a salonek pro cca 15lidí. Možnost přenechání kompletního vybavení (mimo pokladního systému) za 450.000,–. Není podmínkou. Výborná lokalita – restaurace se nachází se nachází mezi Stromovkou a Letenkou plání.

50.100893
14.417236
Jana Zajíce, Praha 7 - Bubeneč, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ DPH, + energie
ID nabídky17639
AdresaJana Zajíce, Praha 7 - Bubeneč
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha139 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Radek Bláha

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter