Tato nemovitost není dostupná

Praha, pěkný zařízený byt 2+kk k pronájmu, na hranici Vinohrad a Nuslí, Pod Zvonařkou

Praha, pěkný zařízený byt 2+kk k pronájmu, na hranici Vinohrad a Nuslí, Pod Zvonařkou Praha, pěkný zařízený byt 2+kk k pronájmu, na hranici Vinohrad a Nuslí, Pod Zvonařkou Praha, pěkný zařízený byt 2+kk k pronájmu, na hranici Vinohrad a Nuslí, Pod Zvonařkou Praha, pěkný zařízený byt 2+kk k pronájmu, na hranici Vinohrad a Nuslí, Pod Zvonařkou Praha, pěkný zařízený byt 2+kk k pronájmu, na hranici Vinohrad a Nuslí, Pod Zvonařkou Praha, pěkný zařízený byt 2+kk k pronájmu, na hranici Vinohrad a Nuslí, Pod Zvonařkou Praha, pěkný zařízený byt 2+kk k pronájmu, na hranici Vinohrad a Nuslí, Pod Zvonařkou Praha, pěkný zařízený byt 2+kk k pronájmu, na hranici Vinohrad a Nuslí, Pod Zvonařkou Praha, pěkný zařízený byt 2+kk k pronájmu, na hranici Vinohrad a Nuslí, Pod Zvonařkou Praha, pěkný zařízený byt 2+kk k pronájmu, na hranici Vinohrad a Nuslí, Pod Zvonařkou Praha, pěkný zařízený byt 2+kk k pronájmu, na hranici Vinohrad a Nuslí, Pod Zvonařkou Praha, pěkný zařízený byt 2+kk k pronájmu, na hranici Vinohrad a Nuslí, Pod Zvonařkou Praha, pěkný zařízený byt 2+kk k pronájmu, na hranici Vinohrad a Nuslí, Pod Zvonařkou Praha, pěkný zařízený byt 2+kk k pronájmu, na hranici Vinohrad a Nuslí, Pod Zvonařkou Praha, pěkný zařízený byt 2+kk k pronájmu, na hranici Vinohrad a Nuslí, Pod Zvonařkou Praha, pěkný zařízený byt 2+kk k pronájmu, na hranici Vinohrad a Nuslí, Pod Zvonařkou Praha, pěkný zařízený byt 2+kk k pronájmu, na hranici Vinohrad a Nuslí, Pod Zvonařkou

Jedná se o poměrně velký a útulný vkusně zařízený a krásný byt 2+kk. Tento byt je částečně zařízený a kuchyně je plně vybavená a díky svým rozměrům poskytuje slušný komfort. V koupelně je sprchový kout a WC. Na podlaze jsou parkety a plovoucí podlahy, v kuchyni a v koupelně samozřejmě dlažba. Vytápěno elektrickými přímotopy. Lokalita je velmi klidná a to přestože se nachází téměř v centru. Nachází se zde velmi kvalitní občanská vybavenost a i dopravní podmínky jsou dobré, dopravu zajišťují linky několika tramvají a nedaleko se nachází stanice metra C, I. P. Pavlova.

Občanská vybavenost

dopravní spojení tram

Telekomunikace

telefon
50.068883
14.433918
Pod Zvonařkou, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
10 800 Kč
za měsíc
Poplatky+ 600 Kč/os + elektřina (cca 1800 Kč)
ID nabídky17626
AdresaPod Zvonařkou, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha45 m²
Balkónne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter