Tato nemovitost není dostupná

Prodej rodinného domu 2+1 v obci Vrcholtovice - Jiřetice

Prodej rodinného domu 2+1 v obci Vrcholtovice - Jiřetice Prodej rodinného domu 2+1 v obci Vrcholtovice - Jiřetice Prodej rodinného domu 2+1 v obci Vrcholtovice - Jiřetice Prodej rodinného domu 2+1 v obci Vrcholtovice - Jiřetice Prodej rodinného domu 2+1 v obci Vrcholtovice - Jiřetice Prodej rodinného domu 2+1 v obci Vrcholtovice - Jiřetice Prodej rodinného domu 2+1 v obci Vrcholtovice - Jiřetice Prodej rodinného domu 2+1 v obci Vrcholtovice - Jiřetice Prodej rodinného domu 2+1 v obci Vrcholtovice - Jiřetice Prodej rodinného domu 2+1 v obci Vrcholtovice - Jiřetice Prodej rodinného domu 2+1 v obci Vrcholtovice - Jiřetice Prodej rodinného domu 2+1 v obci Vrcholtovice - Jiřetice Prodej rodinného domu 2+1 v obci Vrcholtovice - Jiřetice Prodej rodinného domu 2+1 v obci Vrcholtovice - Jiřetice Prodej rodinného domu 2+1 v obci Vrcholtovice - Jiřetice Prodej rodinného domu 2+1 v obci Vrcholtovice - Jiřetice Prodej rodinného domu 2+1 v obci Vrcholtovice - Jiřetice Prodej rodinného domu 2+1 v obci Vrcholtovice - Jiřetice Prodej rodinného domu 2+1 v obci Vrcholtovice - Jiřetice Prodej rodinného domu 2+1 v obci Vrcholtovice - Jiřetice Prodej rodinného domu 2+1 v obci Vrcholtovice - Jiřetice Prodej rodinného domu 2+1 v obci Vrcholtovice - Jiřetice Prodej rodinného domu 2+1 v obci Vrcholtovice - Jiřetice Prodej rodinného domu 2+1 v obci Vrcholtovice - Jiřetice Prodej rodinného domu 2+1 v obci Vrcholtovice - Jiřetice

Nabizime prodej chalupy 2+1 v obci Vrcholtovice – Jiretice, nedaleko mesta Votice na Benesovsku. Rodinny dum ma uzitnou plochu cca 70m², pozemek ma rozlohu 433m², dum ma jedno podlazi, je zde elektrina, voda – ta se nachazi v sousednim rodinnem dome, venkovni suche WC, koupelna, kuchyn, pokoje. Po rekonstrukci je elektrina, strecha, stropy, je zde priprava na podkrovi. Podlahy jsou z betonu, dlazby, izolace. K domu patri stodola. Co se tyce vytapeni to je resene formou lokalni-tuhymi palivy. Dopravni spojeni je mozne v sousedni vesnici Jiretice. Pro blizsi informace nas kontaktujte.

Občanská vybavenost

dopravní spojení MHD - obec Jiřetice

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody u sousedů
Vrcholtovice, Šebířov (Okres Tábor), Czech Republic
Cena
1 172 000 Kč
celková cena
Poplatky(cena včetně provize RK)
ID nabídky17565
AdresaVrcholtovice, Šebířov (Okres Tábor)
Budovakamenná
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha70 m²
Plocha pozemku433 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter