Tato nemovitost není dostupná

Nový, půdní 2+1 na Karlově náměstí s výhledem na Staré Město

Nový, půdní 2+1 na Karlově náměstí s výhledem na Staré Město Nový, půdní 2+1 na Karlově náměstí s výhledem na Staré Město Nový, půdní 2+1 na Karlově náměstí s výhledem na Staré Město Nový, půdní 2+1 na Karlově náměstí s výhledem na Staré Město Nový, půdní 2+1 na Karlově náměstí s výhledem na Staré Město Nový, půdní 2+1 na Karlově náměstí s výhledem na Staré Město Nový, půdní 2+1 na Karlově náměstí s výhledem na Staré Město Nový, půdní 2+1 na Karlově náměstí s výhledem na Staré Město Nový, půdní 2+1 na Karlově náměstí s výhledem na Staré Město Nový, půdní 2+1 na Karlově náměstí s výhledem na Staré Město Nový, půdní 2+1 na Karlově náměstí s výhledem na Staré Město Nový, půdní 2+1 na Karlově náměstí s výhledem na Staré Město

Zcela nový 2+1 v centru na Karlově náměstí: byt se nachází v krásném udržovaném domě s výtahem. Stavba byla provedena precizně, vkusně a prakticky. V kuchyni plně vybavená linka a krásný výhled na Staré Město. V koupelně vana i sprchový kout + bidet. Ložnice separátní (do jedné vstup z koupelny). Byt je velice světlý a přesto, že se nachází v centru Prahy, v centru dění a dopravy, je díky své poloze a řešení naprosto tichý. Majitelé jsou velmi flexibilní – nabízí i možnost dozařízení oproti zvýšení nájmu. Bydlení s vysokou mírou soukromí. Park Karlova náměstí za rohem, pár kroků do Vodičkové, Lazarské a na Vaclavské náměstí. O byt se stará profesionální správcovská firma.

Telekomunikace

telefon
50.077618
14.421643
Žitná, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
15 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 2.000,- Kč
ID nabídky17556
AdresaŽitná, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha76 m²
Balkónne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter