Tato nemovitost není dostupná

Hezké, rozlehlé nebytové prostory na Starém Městě

Hezké, rozlehlé nebytové prostory na Starém Městě Hezké, rozlehlé nebytové prostory na Starém Městě Hezké, rozlehlé nebytové prostory na Starém Městě Hezké, rozlehlé nebytové prostory na Starém Městě Hezké, rozlehlé nebytové prostory na Starém Městě Hezké, rozlehlé nebytové prostory na Starém Městě Hezké, rozlehlé nebytové prostory na Starém Městě Hezké, rozlehlé nebytové prostory na Starém Městě Hezké, rozlehlé nebytové prostory na Starém Městě Hezké, rozlehlé nebytové prostory na Starém Městě Hezké, rozlehlé nebytové prostory na Starém Městě Hezké, rozlehlé nebytové prostory na Starém Městě Hezké, rozlehlé nebytové prostory na Starém Městě Hezké, rozlehlé nebytové prostory na Starém Městě Hezké, rozlehlé nebytové prostory na Starém Městě Hezké, rozlehlé nebytové prostory na Starém Městě Hezké, rozlehlé nebytové prostory na Starém Městě Hezké, rozlehlé nebytové prostory na Starém Městě Hezké, rozlehlé nebytové prostory na Starém Městě Hezké, rozlehlé nebytové prostory na Starém Městě Hezké, rozlehlé nebytové prostory na Starém Městě Hezké, rozlehlé nebytové prostory na Starém Městě Hezké, rozlehlé nebytové prostory na Starém Městě Hezké, rozlehlé nebytové prostory na Starém Městě Hezké, rozlehlé nebytové prostory na Starém Městě Hezké, rozlehlé nebytové prostory na Starém Městě Hezké, rozlehlé nebytové prostory na Starém Městě Hezké, rozlehlé nebytové prostory na Starém Městě Hezké, rozlehlé nebytové prostory na Starém Městě

NÁJEMCE NEPLATÍ PROVIZI Pěkné nebytové prostory na Praze 1, ulice Revoluční. Vhodné také jako kanceláře. Jedná se o celou budovu – celkem 7. pater. Jednotlivá patra mají užitnou plochu cca 280m². Velice variabilní majitel. Možnost rozčlenění prostoru dle Vašich individuálních požadavků. 2.-6. patro cena 250Kč/m2, 7. patro 225Kč/m2. Zavedeny telefonní linky a internet. Na podlahách koberce a dlažba. V budově recepce a 24h ostraha.. Samostatný vchod. Vynikající lokalita v centru města. Snadná dopravní dostupnost.

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.091317
14.427481
Revoluční, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
70 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl
ID nabídky17532
AdresaRevoluční, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro2. patro
Počet pater1
Užitná plocha280 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter