Tato nemovitost již byla pronajata

Pěkný, prostorný podkrovní byt k pronájmu 3+1 v pěkné lokalitě na Praze 6 - Dejvice

Pěkný, prostorný podkrovní byt k pronájmu 3+1 v pěkné lokalitě na Praze 6 - Dejvice Pěkný, prostorný podkrovní byt k pronájmu 3+1 v pěkné lokalitě na Praze 6 - Dejvice Pěkný, prostorný podkrovní byt k pronájmu 3+1 v pěkné lokalitě na Praze 6 - Dejvice Pěkný, prostorný podkrovní byt k pronájmu 3+1 v pěkné lokalitě na Praze 6 - Dejvice Pěkný, prostorný podkrovní byt k pronájmu 3+1 v pěkné lokalitě na Praze 6 - Dejvice Pěkný, prostorný podkrovní byt k pronájmu 3+1 v pěkné lokalitě na Praze 6 - Dejvice Pěkný, prostorný podkrovní byt k pronájmu 3+1 v pěkné lokalitě na Praze 6 - Dejvice Pěkný, prostorný podkrovní byt k pronájmu 3+1 v pěkné lokalitě na Praze 6 - Dejvice Pěkný, prostorný podkrovní byt k pronájmu 3+1 v pěkné lokalitě na Praze 6 - Dejvice Pěkný, prostorný podkrovní byt k pronájmu 3+1 v pěkné lokalitě na Praze 6 - Dejvice Pěkný, prostorný podkrovní byt k pronájmu 3+1 v pěkné lokalitě na Praze 6 - Dejvice Pěkný, prostorný podkrovní byt k pronájmu 3+1 v pěkné lokalitě na Praze 6 - Dejvice Pěkný, prostorný podkrovní byt k pronájmu 3+1 v pěkné lokalitě na Praze 6 - Dejvice Pěkný, prostorný podkrovní byt k pronájmu 3+1 v pěkné lokalitě na Praze 6 - Dejvice Pěkný, prostorný podkrovní byt k pronájmu 3+1 v pěkné lokalitě na Praze 6 - Dejvice Pěkný, prostorný podkrovní byt k pronájmu 3+1 v pěkné lokalitě na Praze 6 - Dejvice Pěkný, prostorný podkrovní byt k pronájmu 3+1 v pěkné lokalitě na Praze 6 - Dejvice Pěkný, prostorný podkrovní byt k pronájmu 3+1 v pěkné lokalitě na Praze 6 - Dejvice Pěkný, prostorný podkrovní byt k pronájmu 3+1 v pěkné lokalitě na Praze 6 - Dejvice Pěkný, prostorný podkrovní byt k pronájmu 3+1 v pěkné lokalitě na Praze 6 - Dejvice Pěkný, prostorný podkrovní byt k pronájmu 3+1 v pěkné lokalitě na Praze 6 - Dejvice Pěkný, prostorný podkrovní byt k pronájmu 3+1 v pěkné lokalitě na Praze 6 - Dejvice Pěkný, prostorný podkrovní byt k pronájmu 3+1 v pěkné lokalitě na Praze 6 - Dejvice Pěkný, prostorný podkrovní byt k pronájmu 3+1 v pěkné lokalitě na Praze 6 - Dejvice Pěkný, prostorný podkrovní byt k pronájmu 3+1 v pěkné lokalitě na Praze 6 - Dejvice Pěkný, prostorný podkrovní byt k pronájmu 3+1 v pěkné lokalitě na Praze 6 - Dejvice Pěkný, prostorný podkrovní byt k pronájmu 3+1 v pěkné lokalitě na Praze 6 - Dejvice

Slunný, krásný podkrovní byt 3+1 v Dejvicích. Byt se nachází ve 3. patře cihlového domu. Celková užitná plocha činí 75m², třetí pokoj má pouze 8m². Byt není zařízen a pokoje jsou neprůchozí. K dispozici pouze pěkná kuchyňská linka se spotřebiči (lednice). Na podlahách jsou parkety a dlažba. Pěkná lokalita. V okolí spousta zeleně. Šárecké údolí nedaleko. Ideální místo k odpočinku po náročném pracovním dni. Naleznete zde také veškerou občanskou vybavenost. Snadná dopravní dostupnost do centra. Zastávka tramvaje jen pár kroků od domu. Stanice metra Dejvická 5 minut jízdy tramvají. Ideální bydlení pro mladý zamilovaný pár nebo studenty.

50.099181
14.369613
Evropská, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl. 2500 + 800 služby
ID nabídky17522
AdresaEvropská, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha75 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter