Tato nemovitost není dostupná

Pěkný nový řadový rodinný dům s velkou zahradou, balkonem, terasami a možností parkování, Praha 8

Pěkný nový řadový rodinný dům s velkou zahradou, balkonem, terasami a možností parkování, Praha 8 Pěkný nový řadový rodinný dům s velkou zahradou, balkonem, terasami a možností parkování, Praha 8 Pěkný nový řadový rodinný dům s velkou zahradou, balkonem, terasami a možností parkování, Praha 8 Pěkný nový řadový rodinný dům s velkou zahradou, balkonem, terasami a možností parkování, Praha 8 Pěkný nový řadový rodinný dům s velkou zahradou, balkonem, terasami a možností parkování, Praha 8 Pěkný nový řadový rodinný dům s velkou zahradou, balkonem, terasami a možností parkování, Praha 8 Pěkný nový řadový rodinný dům s velkou zahradou, balkonem, terasami a možností parkování, Praha 8 Pěkný nový řadový rodinný dům s velkou zahradou, balkonem, terasami a možností parkování, Praha 8 Pěkný nový řadový rodinný dům s velkou zahradou, balkonem, terasami a možností parkování, Praha 8 Pěkný nový řadový rodinný dům s velkou zahradou, balkonem, terasami a možností parkování, Praha 8 Pěkný nový řadový rodinný dům s velkou zahradou, balkonem, terasami a možností parkování, Praha 8 Pěkný nový řadový rodinný dům s velkou zahradou, balkonem, terasami a možností parkování, Praha 8 Pěkný nový řadový rodinný dům s velkou zahradou, balkonem, terasami a možností parkování, Praha 8 Pěkný nový řadový rodinný dům s velkou zahradou, balkonem, terasami a možností parkování, Praha 8 Pěkný nový řadový rodinný dům s velkou zahradou, balkonem, terasami a možností parkování, Praha 8 Pěkný nový řadový rodinný dům s velkou zahradou, balkonem, terasami a možností parkování, Praha 8 Pěkný nový řadový rodinný dům s velkou zahradou, balkonem, terasami a možností parkování, Praha 8 Pěkný nový řadový rodinný dům s velkou zahradou, balkonem, terasami a možností parkování, Praha 8 Pěkný nový řadový rodinný dům s velkou zahradou, balkonem, terasami a možností parkování, Praha 8 Pěkný nový řadový rodinný dům s velkou zahradou, balkonem, terasami a možností parkování, Praha 8 Pěkný nový řadový rodinný dům s velkou zahradou, balkonem, terasami a možností parkování, Praha 8

Velmi pěkný řadový rodinný dům o dispozici 7+2 a rozloze 190 m2 v ulici K náměstí, Praha 8– Ďáblice. Dům je pronajímán jako částečně zařízený, je zde jedna kuchyň a jeden kuchyňský kout s lednicí a plynovým sporákem. V koupelně je vana a pračka, v domě jsou 3 toalety zvlášť. V domě je jeden balkon o rozloze 8 m2 a 2 terasy o 8 m2 a 25 m2. Možnost parkovacího místa v garáži pro jedno auto nebo ve dvoře. Parkování před domem je též bez problémů. Dům je situován ve velmi klidné a přátelské lokalitě. Kousek od domu je zastávka autobusu, stanice metra Ládví linky C vzdálena pouze 5 minut autobusem. Spousta zeleně okolo. Veškerá občanská vybavenost.

50.143735
14.479953
K náměstí, Praha 8 - Ďáblice, Czech Republic
Cena
35 000 Kč
za měsíc
Poplatky+popl.4.000,-
ID nabídky17422
AdresaK náměstí, Praha 8 - Ďáblice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha190 m²
Plocha pozemku0 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter